קמין עץ בנוי

לפרטי התקשרות
לחצו כאן

אודותינו

אז איך הכל התחיל…

הכל התחיל מתוך אהבתנו לקמיני העץ. לפני 38 שנה כשעלינו לרמת הגולן לאחר מלחמת יום-הכיפורים, באחד ממסענו למרכז הארץ, נקלענו במקרה לחנות שמכרה קמיני עץ. התלהבנו ורצינו מאוד לרכוש את אחד הקמינים שהיו בתצוגה. באותו זמן בקושי היה לנו כסף למחיה, בטח שלא לרכישת קמין יציקה מפואר. בעל החנות הבין לליבנו והציע לנו לקחת את הקמין ובתמורה אנחנו נמכור לו קמינים בצפון הארץ עד לכיסוי עלותו. שמחנו מאוד וחזרנו לגולן השומם (באותו זמן) עם קמין יציקה מהחלומות שלנו. בתחילה מכרנו למכרינו בגולן. צורי היה סוחב את הקמינים לבד עם רצועה על הצוואר… לאחר זמן כיסינו את עלות הקמין, ובעל החנות התעקש שנהיה סוכנים רשמיים שלו ונמכור קמינים לפרנסתינו. וכך למעשה הכל התחיל…

נציין שאותו הקמין עוד עומד על תילו ומחמם את ביתנו כבר כמעט 40 שנה!
אנו גאים לייבא את המותגים המובילים בעולם בקמיני עץ ופלט! חברת JOTUL הנורווגית, וחברת PALAZZETTI האיטלקית! אנחנו מאמינים במוצרי איכות מהשורה הראשונה. רוב לקוחותינו שומעים בעצתנו, לא מתפשרים על האיכות ומקבלים מוצר איכותי לשנים ארוכות של הנאה וסיפוק!

יש לנו ניסיון נדיר ורב שנים עם מרבית הקמינים הנמכרים בשוק הישראלי ואנחנו נגיד רק האמת לאמיתה (יתרונות וחסרונות) על כל קמין וקמין. את ההחלטה אנחנו משאירים רק לכם! לצערנו, את זה לא תמצאו בשום מקום אחר! וזאת היא הסיבה העיקרית מדוע עולים אלינו לרגל לרמת הגולן היפה מכל חלקי הארץ! אנחנו מתאימים את הקמין ללקוח ולא להיפך!

אנחנו מתנגדים לשיווק שלילי, ואנחנו לא מאמינים בשיווק אגרסיבי. אצלנו תשמעו בעיקר דברים חיוביים, ולא נלחץ אתכם לסגור עסקה בשום מצב. אנחנו עושים כל מאמץ להיות זמינים כאן בשבילכם לכל שאלה בזמן הנוח לכם. ניתן לכם את ה”ספייס” שאתם צריכים בשביל לחשוב ברוגע ולקבל את ההחלטה הנכונה בלי חיפזון (בלי חיפזון! -זוהי השקעה לעשרות שנים!).

אנחנו מאמינים שהשאלה הראשונה ששואלים את האדם בשמים אחרי פטירתו היא “האם נשאת ונתת באמונה?”. שאלה זו עומדת למול עינינו תמיד – לעולם לא נתפשר על האמינות שלנו בעבור כמה שקלים.
איננו דוגלים בשיטת “מחירי ראווה” גבוהים ולצידם “מבצעי ראווה” הנותנים לישראלי המצוי את התחושה שבאו לקראתו. איננו עושים “איפה ואיפה”. אנחנו הוגנים אתכם – ואנחנו מבקשים שתהיו הוגנים איתנו ותשמחו לתת לנו את התמורה שמגיעה לנו בעבור עמלנו והשירות המעולה. מכיוון שרוב לקוחותינו הינם לקוחות חוזרים חרטנו על דגלנו מחיר שווה והוגן לכולם, כך שכשהחברים/שכנים שלכם יבואו לקנות בהמלצתכם – הם יקבלו את אותם המחירים (כמובן בהתאם לעליות וירידות המחירים בשוק).
אנו משתדלים להוזיל את העלויות עבורכם, אך אם זאת אנו שמים דגש על האיכות והבטיחות וכאן אנחנו לא חוסכים.

החלקים והארובות אשר אנו מספקים הינם בעלי האיכות הטובה ביותר שניתן למצוא. הסיבה שאנחנו לא מתפשרים באיכות החלקים היא שאנו רוצים לספק לכם מוצר לשנים רבות שיתן לכם ראש שקט ל20-30 שנה, ושלא נצטרך לשמוע ממכם…
האינטרס שלנו שתהיו מרוצים ותמשיכו להמליץ עלינו לחבריכם ולשכניכם-זו הסיבה שהשם שלנו זוכה לפרסום מדהים בכל חלקי הארץ-מפה לאוזן! ועל כך אנו אסירי תודה לכלל לקוחותינו.

אחריות: אנחנו נותנים את אחריות היבואן על מוצרי JOTUL ו-PALAZZETTI. לשאר החברות אנחנו נותנים את אחריות היבואנים ואם ישנה בעיה אנו נעשה כל מאמץ בכדי לפתור אותה. שירות זה חוסך לכם את עוגמת הנפש בהתנהלות למול היבואן-וזו עוד אחת מהסיבות מדוע לקוחותינו מרוצים מאוד מהשירות. אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. 39 שנות אמינות ללא פשרות זה לא משהו שקל למצוא בימינו…

שירות: השירות שלנו הוא מהיר ומקצועי. עקב הביקוש הרב בעונת החורף אנו מפעילים מספר רב של צוותי התקנה שעובדים עד שעות הלילה המאוחרות על מנת לחמם לכם את הבית. בכדי שתוכלו ליהנות מהשירות הכי מהיר אנו ממליצים לכם להתכונן מראש ולהתקין את הקמין דוקא בקיץ. (וראו בהרחבה מאמר “10 סיבות מדוע לא לחכות לחורף”)|

פירוט סוגי החימום: קמיני עץ, פלט, גז ונפט מכל הסוגים וממגוון חברות.
מערכות הסקה מרכזית תת רצפתי/רדיאטורים העובדות על קמיני פלט/עץ/גז ומשאבות חום.

מערכת חימום מיני מרכזית המופעלת ע”י קמיני פלט מתקדמים.
באם תבחרו ב”רוקח תנורי חימום” תוכלו להיות רגועים על אף ההשקעה הלא פשוטה, ותהיו בטוחים שאתם בידיים טובות! באחריות!

ו… תודה שבחרתם ב”רוקח תנורי חימום”!