קמין עץ בנוי

לפרטי התקשרות
לחצו כאן

מידע מקצועי

 • JØTUL

  אחת החברות הותיקות בעולם ביצור קמיני יציקה – מאז 1853. JØTUL הינה מובילה בסטנדרט אחר לגמרי בקנה המידה העולמי. מותג חובק עולם עם נציגויות ב-44 מדינות ברחבי הגלובוס. עם עיצוב ואיכות חוצי זמנים ותקופות – JØTUL שומרת על מקומה כמותג המוביל מאז ועד היום.

  (more…)

  קרא עוד
 • PALAZZETTI

  המובילה העולמית ביצור קמיני פלט ומערכות חימום חכמות. החברה האיטלקית מתייחדת בחדשנות טכנולוגית וחדשנות עיצובית שקשה להתחרות בהן.
  (more…)

  קרא עוד
 • Faber

  אחת החברות ההמובילות והותיקות בעולם בתחום הקמינים, וכיום הינה אחת החברות הדומיננטיות ביותר ברחבי אירופה בשוק ליבות וקמיני הגז. Faber נוסדה בשנת 1844 בפריזלנד הולנד, ומבוססת חזק מאוד בשוק בזכות מוניטין של חדשנות טכנולוגית ומקוריות בתחום העיצוב, והאחריות הבלתי מתפשרת של החברה להביא ללקוח הסופי מוצר מוגמר ומושלם מכל הבחינות.

  קרא עוד
 • Vermont Castings

  היצרן האמריקאי המוביל לקמיני יציקה – כבר מעל 35 שנה. Vermont Castings מייצרים קמינים בעיצוב ויקטוריאני מסורתי, בעלי טכנולוגיית בעירה נקייה ומתקדמת. והכל – באיכות ללא פשרות.
  (more…)

  קרא עוד
 • עומדים לקנות קמין? יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת

  עומדים לקנות קמין? אז לפני שאתם מתחילים להתבלבל מהמגוון ומהאפשרויות – יש לנו כמה עצות שיעזרו לכם להתמצא בשוק, ושאולי גם ישאירו לכם טעם טוב מהחוויה של החיפוש אחר הקמין המתאים עבורכם.

  (more…)

  קרא עוד
 • קמין עץ או קמין פלט? למי מתאים קמין גז? ננסה לעזור לכם להבין איזה סוג קמין מתאים עבורכם

  קמין עץ או קמין פלט? למי מתאים קמין גז? ננסה לעזור לכם להבין איזה סוג קמין מתאים עבורכם

  (more…)

  קרא עוד
 • 10 סיבות מדוע לא לחכות לחורף

  מהו הזמן הטוב ביותר לקנות קמין? האם בכלל יש לזה משמעות? לפניכם 10 סיבות מדוע לא לחכות לחורף…

  (more…)

  קרא עוד
 • Clean Burn Technology

  מה זה המושג CleanBurn? האם יותר שעות בעירה זה בהכרח יותר ניצולת? והאם בכלל יש לנו מודעות להשפעה של התפעול הנכון של הקמין על הוצאות העץ שלנו ועל איכות הסביבה? כל זאת במאמר קצר ומפרה שיעשה לכם סדר בראש.

  (more…)

  קרא עוד
 • קמין פלט – הלהיט החדש שכובש את העולם

  קמין פלט – הלהיט החדש שכובש את העולם

  (more…)

  קרא עוד
 • הדרך לעץ הסקה איכותי

  הדרך לעץ הסקה איכותי לא מתחילה בגל הקור הראשון של החורף… זה לא בא טבעי, אבל מה לעשות – הזמן האידאלי להתארגן על עצי הסקה הוא דוקא בתקופה שזה ממש לא מטריד אתכם…

  (more…)

  קרא עוד
 • איך להדליק קמין עץ?

  איך להדליק קמין עץ? מהי הדרך הטובה ביותר? והאם יש לזה משמעות נוספת מעבר למהירות וקלות ההדלקה? הדברים הבסיסיים שצריך לדעת.

  (more…)

  קרא עוד
 • ניקיון ותחזוקה של קמין העץ

  קמין העצים משרת אותנו נאמנה במשך תקופה ארוכה של השנה, מכניס לנו אווירה קסומה הביתה, ומשדרג לנו את איכות החיים בכמה רמות. אז בחייאת, מה עם הקמין?!  הוא דואג לנו אז בואו לא נשכח גם אנחנו לדאוג לו… ~ ניקיון ותחזוקה של קמין עצים ~

  (more…)

  קרא עוד
 • כמה טיפים לתפעול קמין עצים

  הדלקת קמין עצים היא בדיוק כמו הדלקת מנגל! -אז זהו שלא… עשו טובה לעצמכם ובואו להכיר את יכולות הקמין שלכם. ~ כמה טיפים לתפעול קמין עצים ~

  (more…)

  קרא עוד
 • חימום הבית בגז

  חימום הבית בגז – בחרו את הדרך הנוחה לכם לחמם

  החורף הישראלי מציב בפני רבים דילמות בכל הנוגע לאמצעי החימום. מצד אחד הטמפרטורות לרוב לא נמוכות במיוחד, אך מצד שני כשהן יורדות הן מורגשות היטב בין היתר בשל אופי בידוד הבתים, גובה הלחות וחוסר באמצעי חימום מתאימים. חימום הבית בגז נותן פתרון יעיל כבר שנים רבות כאשר לאורכן שינה את הנראות שלו ולא את הרעיון המרכזי.

  (more…)

  קרא עוד
 • תנורי חימום לחורף

  תנורי חימום לחורף – מהן האפשרויות העומדות לרשותכם

  החורף הישראלי אינו מאופיין לרוב בסערות גדולות וארוכות, אך כשאלה מגיעות והקור יורד, הוא מורגש היטב בבתים. רבים מבינים כי אמצעי החימום הישנים כמו גם הסתמכות על מזגנים, אינה טובה עוד בשל סיבות שונות ובהן העלויות של המערכות, עלויות החימום והיובש המגיע בחימום המבוסס על מזגן. תנורי חימום לחורף מאפשרים ליהנות מאווירה מושלמת בבית וכל זאת בעלויות מינימליות של הפעלה ותוספת של נראות חורפית אמתית.

  (more…)

  קרא עוד
 • קמין בנוי

  קמין בנוי – בצעו את הבחירה המושלמת עבורכם

  מתכננים לשפץ את הבית? בונים בית חדש? זה הזמן לחשוב על פתרון החימום הנכון לכם ולשקול לשלב קמין בנוי כחלק מהבית. כדי שלא תלכו לאיבוד בין כל המידע הקיים ברשת, ריכזנו עבורכם את המידע החשוב על בניית קמין ונזכיר כי אנו תמיד עומדים לרשותכם עם כל שאלה.

  (more…)

  קרא עוד
 • תנורי גז לחימום ביתי

  תנורי גז לחימום ביתי מגיעים בשלל עיצובים והם יכולים להעניק חימום נעים, אקולוגי ובתכנון נכון גם בניצולת חימום גבוהה. הגז הביתי משמש להפעלת התנורים והחיבור אליהם הוא חיבור בטיחותי לבני הבית והסביבה. בחירת החימום באמצעות גז על פני אמצעים אחרים תתבצע לרוב מתוך מטרה להשיג אווירה מושלמת בלי ללכלך את הבית או את הסביבה.

  (more…)

  קרא עוד
 • הסקה ביתית

  הסקה ביתית – איזו מערכת מתאימה לבית שלכם?

  החורף הישראלי דורש חשיבה על מערכת חימום שתתאים לכל בית בצורה המתאימה לו ביותר. האקלים אמנם לא מאופיין בטמפרטורות נמוכות במיוחד, אך רוחות וגובה הלחות יכולים ליצור תחושה של קור עוצמתי יותר וכאן ישנן מערכות הסקה ביתית שונות אותן אפשר לבחור לבית.

  (more…)

  קרא עוד
 • חימום בגז

  החורף הישראלי לרוב לא מגיע לטמפרטורות נמוכות מאד ולמרות זאת כאשר קר יש צורך בפתרונות חימום המתאימים לו. בין אמצעי החימום אפשר למצוא את החימום במזגן (המבוסס חשמל) ובתנורי חימום. התנורים יכולים להיות על ידי חימום בגז, חשמל, עצים או נפט. לכל בית מתאים פתרון משלו וכאן נבחן את אמצעי החימום בעזרת גז.

  (more…)

  קרא עוד
 • פתרונות חימום

  פתרונות חימום – מדוע חשוב שתתאימו לבית את הפתרון המושלם

  פתרונות חימום צריכים להעסיק כל אחד אשר עבר חורף בו לא היה מרוצה מהחימום הקיים שלו. בין האנשים המחפשים אחר הפתרונות נמצאים אלו אשר בונים בתים, שהמערכת שברשותם לא עשתה עבודה טובה בשנה שעברה, כאלו שמעולם לא התפנו לבחור מערכת ואפילו בעלי עסקים שרוצים ליהנות מחורף נעים. הפתרונות הקיימים היום בשוק יכולים להפוך את החורף שלכם לנעים יותר וכלכלי הרבה יותר.

  (more…)

  קרא עוד
 • חימום גז

  חימום גז – היתרונות והחסרונות שלו

  חימום בגז קיים מזה עשרות שנים, אך במהלכן הוא עבר שינויים והיום אפשר לראות תנורים המשמשים בתים, עסקים ואפילו מסעדות. הפתרונות הקיימים היום משוכללים ורבים מחליטים לבחון אם התנורים הללו מתאימים להם בשל הרצון לחסוך בעלויות החימום בחורף. נכון להגיד כי החורף הישראלי אינו קר במיוחד מבחינת טמפרטורות, אך הוא מורגש בצורה עוצמתית וזאת בשל שילוב של הרוח והלחות. כיוון שכך וכיוון שבתים רבים אינם מבודדים מספיק כדי להתמודד עם הקור, רבים בוחנים את היתרונות והחסרונות של תנורי חימום גז.

  (more…)

  קרא עוד
 • קמין עץ בנוי

  ישנם סוגים שונים של תנורים אשר יכולים לתת פתרונות חימום לקראת החורף. חלק מאותם תנורי חימום מציעים פתרונות פרקטיים בלבד וחלקם מהווים תוספת עיצובית משמעותית לבית. קמין עץ בנוי הוא תנור אותו מתכננים בעת הבנייה או השיפוץ של הבית כשהוא יכול להשפיע על הנראות של החלל.

  (more…)

  קרא עוד
 • תנור חימום גז ביתי

  תנור חימום גז ביתי מציע היום נראות שונה משל התנורים בעבר. אמצעי החימום עצמו הוא הגז הביתי, שקיים כמעט בכל בית והתנור עצמו יכול להגיע בעיצובים שונים כשכל אחד יכול לבחור את האחד המתאים לו כאשר השיקולים מתייחסים לנראות התנור עצמו, הגודל שלו ואף צורת הבעירה הנראית לעין.

  (more…)

  קרא עוד