דף הבית » אודותינו

מי אנחנו?

“רוקח תנורי חימום” הינה חברה מובילה בעלת וותק וניסיון רב בתחום הקמינים, אשר מחממת אלפי בתים בישראל מאז 1978 בכל רחבי הארץ.

ערך עליון המוביל אותנו הוא למצוא לכל לקוח את פתרון החימום המתאים ביותר עבורו. המוניטין וההיכרות רבי השנים שצברנו עם מרבית הקמינים הנמכרים בשוק הישראלי מאפשרים לנו לבצע זאת באופן שקול ומקצועי .

קמין להבה הינו מוצר החימום היעיל והנעים ביותר. השילוב שלו בבית משנה את האווירה הכללית באופן דומיננטי, ומייצר סביבו חוויה של רוגע, אינטימיות וחמימות – תחושות המעודדות פיתוח קרבה בין בני המשפחה.

אנו רואים שליחות באחריות המוטלת על כתפינו לדאוג לכך שללקוחותינו לא יהיה קר בבית, וחשוב לא פחות – לתת להם חווית קניה חיובית ומרגשת. הלכך, אנחנו שואפים למתן שירות מקצועי ואמין ברמה הגבוהה ביותר: החל מייעוץ ברכישת הקמין, והמשך בהתקנה ובהדרכה על תפעול המוצר – אשר מתבצעת ע״י צוות מתקינים מקצועי ומיומן העובר הכשרות על מוצרינו מדי שנה,  וכלה במתן אחריות וכן ליווי ושירות לאורך שנים קדימה.

בכדי להשלים את התמונה לא די בשירות איכותי, אלא יש צורך גם במוצר מנצח. באולמות התצוגה של “רוקח” וכן באתר האינטרנט  שלנו – תוכלו להיחשף למוצרים מהשורה הראשונה בתחום. אנו מייצגים מותגים מובילים מרחבי העולם, אשר כמונו שואפים להביא לכם את המוצר המתאים, הטוב והאיכותי ביותר עבורכם בכל תקציב נתון.אז מאיפה הכל התחיל...

הסיפור התחיל בעקבות אהבת הורינו, צורי ואביבה רוקח, לחום המיוחד של קמיני העץ. לפני 38 שנה כשהורינו עלו ליישב את רמת הגולן לאחר מלחמת יום-הכיפורים, באחד ממסעיהם למרכז הארץ, נקלעו במקרה לחנות שמכרה קמיני עץ. התלהבו ורצו מאוד לרכוש את אחד הקמינים שהיו בתצוגה. באותו זמן בקושי היה כסף למחיה, בטח שלא לרכישת קמין יציקה מפואר. בעל החנות הבין לליבם והציע להם לקחת את הקמין ובתמורה ימכרו לו קמינים בצפון הארץ עד לכיסוי עלותו. הורינו שמחו מאוד וחזרו לגולן השומם (באותו זמן) עם קמין יציקה מהחלומות. בתחילה מכרו למכרים בגולן. אבא (צורי) היה סוחב את הקמינים לבדו עם רצועה על הצוואר… לאחר זמן כיסו את עלות הקמין, ובעל החנות התעקש שיהיו סוכנים רשמיים שלו וימכרו קמינים לפרנסתם. וכך למעשה הכל התחיל…עם השנים העסק הקטן הלך וגדל, והשם “צורי רוקח” עשה לו כנפיים בכל רחבי הארץ כאיש והאגדה הנותן יחס אישי לכל לקוח ושירות ואחריות עם כל הלב ברמה שנדיר מאוד למצוא בימינו.
בשנים האחרונות הצטרפנו אנו בני המשפחה לעסק המיוחד, וכל אחד הביא את כישוריו לפיתוחו. יחד, בעבודת קשה, הרבה עמל ויזע, הבאנו את “רוקח” להיות מותג מוערך, מהעסקים המובילים בארץ בתחום. כיום, עם פתיחת אולם התצוגה הנוסף בפתח תקוה, ניתן לקבל את השירות המיוחד של “רוקח” בקרבת מקום, בכל רחבי הארץ.