דף הבית » מאוורר תקרה מעוצב

מאוורר תקרה מעוצב

מאוורר תקרה מעוצב לבית שלכם

מאווררי התקרה מסייעים ליצור את האווירה הנעימה ביותר בחלל. הם קלים להתקנה, צרכנים חסכוניים של אנרגיה והיום אפשר למצוא אותם בשלל עיצובים. מאוורר תקרה מעוצב הוא אינו המאוורר הסטנדרטי והמגושם. הכנפיים שלו מעוצבות בקפידה ואפשר לבחור את הצבע שלהן על פי צבע החדר.

כיצד אפשר לבחור מאוורר תקרה מעוצב לחדר?

בבחירת מאוורר תקרה יש להפעיל מספר שיקולים והיום ישנו מגוון רחב שמאפשר להתאים לכל חדר את המאוורר המתאים ביותר עבורו.

  • גודל החדר – עוד לפני בחירת העיצוב של המאוורר רצוי לדעת מהו הגודל של החלל. ככל שהחלל גדול יותר, כך יש להקפיד על כנפיים גדולות יותר והחשוב ביותר הוא להתאים בין המאוורר למקום בו הוא עומד להיות.
  • עיצוב המאוורר – כאן באתר אפשר לראות שלל עיצובים יוקרתיים של מאווררים. אפשר לראות הבדלים בעיצובים השונים בצורת הכנפיים, במספרן ובעיצוב מרכז המאוורר. מאוורר תקרה מעוצב יהיה מותאם לחלל כולו.
  • צבע הכנפיים – היום אפשר להתאים בין הצבע של הכנפיים לבין הצבעים של החלל. באפשרותך להתאים בין השניים ואין כל צורך להתפשר על מאוורר שאינו מחמיא לחלל.

היתרונות של מאוורר תקרה

מאוורר תקרה מעוצב משפיע על הנראות של החלל והתוספת שלו יכולה להחמיא לו ולשפר את העיצוב במקום. מעבר לכך, יש למאוורר תפקיד חשוב ביצירת האקלים הנעים בחלל. בימים בהם אין צורך להפעיל מזגן (לצורך חימום או קירור), המאוורר יניע את האוויר וייצור אווירה נעימה.

בימים בהם יש שימוש במזגן לצורך קירור או מערכת חימום, המאוורר יהיה יעיל במיוחד ויעזור לנצל את האנרגיה בצורה המיטבית. כיוון שהאוויר החם נוטה לעלות כלפי מעלה, בימי החורף מאוורר התקרה יוריד את האוויר ויחסוך עד 40% מתצרוכת האנרגיה כיוון שהוא יחזיר את החום לחלל החדר. בימי הקיץ המאוורר יוסיף תנועה לאוויר הקר ובכך יהפוך את האווירה בבית לנעימה יותר בעלות נמוכה.

כמובן שהחשיבות הגדולה בשלט רחוק שקיים במאוורר, היא שאפשר להדליק ולכבות מבלי לקום מהמיטה (-:

יתרונות נוספים של מאוורר התקרה המעוצב

מעבר לכך שמאוורר תקרה מעוצב מוסיף לחלל ומפחית את העלויות האנרגטיות, מאוורר יוקרתי יבצע פעולה שקטה ולכן יוכל לפעול לאורך כל שעות היום. שלא כמו בעבר בו היה צורך למשוך בחוט כדי להפעיל את המאוורר, היום אפשר להסתמך על שלט ולהפוך את כיוון האוורור בלחיצת כפתור וכך להתאים את הפעולה לחורף או לקיץ ללא מאמץ.

מאוורר תקרה מעוצב משלב בין נוחות, חיסכון אנרגטי ויופי. באתר אפשר לראות מגוון רחב של דגמים אשר מחמיאים לכל חלל ולהתאים בינם לבין הדרישות האישיות. באפשרותך לבחור את המאוורר אשר מתאים מבחינת הגודל לחדר המיועד ולבצע התאמת צבעים כשהכנפיים יכולות להגיע בגוונים שונים.

מאווררים מעוצבים גם לאזורים החיצוניים

התפתחות המאווררים הביאה גם לעיצובים המתאימים לחלל החיצוני של הבית. מאוורר תקרה מעוצב יכול לתת מענה מושלם למרפסת או תחת הפרגולה. בזכות המאוורר אפשר לשבת בחוץ יותר ימים ולאורך יותר שעות וליהנות מאווירה מושלמת.

כאן באתר מחכים לך שלל דגמים של מאווררים מעוצבים וזה הזמן לבחור את האחד המתאים לך, ליהנות מ 25 שנות אחריות על המנוע! חיסכון אנרגטי ושירות יוצא דופן. אנו שמחים לעמוד לרשותך בכל שאלה ובקשה.

לפרטים נוספים וייעוץ חינם – צרו איתנו קשר

לכניסה לקטלוג שלנו – לחצו כאן