דף הבית » מאוורר תקרה עם שלט רחוק

מאוורר תקרה עם שלט רחוק

 

מאוורר תקרה עם שלט רחוק – כשפרקטיות ועיצוב נפגשים

מאווררי תקרה מסייעים להניע את האוויר בחדר. בפעולה זו הם עוזרים ליצור אקלים אידאלי בחלל וכיוון שההפעלה שלהם חסכונית באנרגיה, הם משלבים נפלא בבתים רבים ובעסקים. בעבר, המאווררים היו נראים מסורבלים, כבדים ולעתים העיצוב שלהם פגע בעיצוב של החלל כולו.

היום אפשר למצוא מאוורר תקרה עם שלט רחוק בעיצוב יוקרתי שכיף לשלב בבית. המאווררים יכולים להתאים לחללים המרכזיים של הבית כמו הסלון והם יכולים להשתלב נפלא בכל חדר של הבית, לרבות בחדרי ילדים. ההפעלה בעזרת השלט היא פשוטה יותר ממשיכה בחוט כפי שאפשר למצוא במאווררים שונים.

היתרונות של מאוורר תקרה עם שלט רחוק

ישנם יתרונות רבים להתקנת מאוורר תקרה עם שלט רחוק. המאוורר יוצר אווירה נעימה בבית כשהוא מאפשר לנצל בצורה המיטבית את אמצעי החימום או הקירור וחוסך בצורה משמעותית בתצרוכת האנרגטית.

ההפעלה אשר מתבצעת עם השלט (במקום משיכה בחוט) היא פשוטה וקל להחליף בין כיווני האוורור, בין החורף לקיץ. המאוורר יכול להיות מוצב בחדרי ילדים, חדרי שינה וחללים מרכזיים ולהפוך את האווירה בכל מקום לנעימה יותר.

כמובן שהחשיבות הגדולה בשלט רחוק היא שאפשר להדליק ולכבות מבלי לקום מהמיטה (-:

חיסכון בחשמל בכל ימות השנה

באופן טבעי, האוויר הקר נוטה לרדת למטה והאוויר הקר עולה כלפי מעלה. משמעות הדבר היא שבימי הקיץ הקור מהמזגן נמצא בחלק התחתון של החלל ואילו בימי החורף, החום שיוצא מהחימום עולה כלפי מעלה. התוצאה היא שהטמפרטורה בבית לא תמיד נעימה ונדרשת אנרגיה רבה לצורך השגת האקלים הנעים.

מאוורר תקרה עם שלט רחוק מאפשר לך לחסוך לאורך כל ימות השנה בהוצאות החשמל. המאוורר יכול לפעול לשני הכיוונים ולכן בחורף הוא יוריד כלפי מטה את האוויר החם אשר נוטה להגיע לכיוון התקרה ובקיץ הוא יניע את האוויר הקר כך שיהיה נעים בכל הבית. מאוורר יוקרתי ואיכותי כפי שמוצע לך באתר, יכול להוביל לחיסכון של עד 40% באנרגיה.

שלל עיצובים בבית שלך

היום עומדים לרשותך מגוון עיצובים עבור מאווררי תקרה. בעבר, אפשרויות הבחירה שעמדו לפנייך היו מוגבלות בעיצוב וכללו בעיקר מידות שונות. היום, בנוסף לכך שאפשר למצוא מאוורר אשר יתאים לכל חלל וחדר מבחינת הגודל שלו, אפשר גם לראות עיצובים מרהיבים ויוקרתיים.

מאוורר תקרה עם שלט רחוק יכול להתאים בדיוק לעיצוב של הבית שלך וניתן להתאים את הכנפיים לצבע הבית. הדגמים שעומדים לפנייך מעוצבים ומעניקים לכל חלל אווירה יוקרתית, ייחודית וכיף לשלבם בכל חדר.

אחריות ל-25 שנים !

מאווררי התקרה עם השלט אשר מופיעים באתר הם מאווררים יוקרתיים המגיעים עם עשרים וחמש שנות אחריות על המנוע. העיצובים הייחודיים משתלבים בכל חלל בבית ומשדרגים את הנראות שלו. ההפעלה בעזרת השלט היא פשוטה ונוחה והחיסכון בהוצאות האנרגיה יכול להתבטא בעד 15% בחימום וב 40% בקירור.
לנוחיותך, ניתן להתאים את צבע הכנפיים לעיצוב הקיים של הבית ולעצב את החלל על פי החלום שלך. זה הזמן לבחור באיכות ולמצוא את הדגם המושלם עבורך.

לפרטים נוספים וייעוץ חינם – צרו איתנו קשר

לכניסה לקטלוג שלנו – לחצו כאן