דף הבית » מטבחי גן

מטבחי גן אילו מטבחים המיועדים לחצר. הם מאובזרים, כוללים משטח עבודה נוח ופונקציות נוספות המשתנות בין דגם אחד לאחר. המטבחים עומדים בחצר, הם חזקים, עמידים, משדרגים את מראה הגן ויוצרים אווירה כיפית שכיף לבלות בה.

שילוב בין פרקטיות להנאה

מטבח גן הוא פרקטי ונוח לשימוש. בו בזמן הוא גם שימושי וגם משדרג כל ארוחה משפחתית ואירוח חברתי. היתרון הגדול של המטבח החיצוני הוא היכולת לעשות כל דבר בחוץ, במינימום תנועה לבית ובלי ללכלך את הגינה. בסופו של דבר, מטבח זה מאופיין בנוחות מקסימלית והוא מעניק הנאה גדולה בכל ישיבה בגן.

עמידות

מטבחי גן עוצבו ויוצרו כך שהם יכולים לעמוד בחוץ ולהתמודד היטב עם מזג האוויר. החומרים חייבים להיות איכותיים ועל המטבח להישאר במצבו כפי שנקנה, גם לאחר גשם וחשיפה לשמש. אתם לא צריכים לבצע פעולות תחזוקה מורכבות למעט ניקיון רגיל במטבח כדי ליהנות מישיבה בגן שלכם. בעת קניית המטבח אתם יכולים לשאול מאילו חומרים הוא בנוי ולוודא שהוא מתאים לשימוש שאתם מתכננים לו.

התאמה אישית של מטבח גן

המטרה שלכם צריכה להיות הנאה בלתי פוסקת מהמרחב החיצוני של ביתכם. לשם כך עומדים לרשותכם שלל מטבחי גן הנבדלים אילו מאילו בגודל, העיצוב, הפונקציות שהם מציעים ובמחיר. ברגע שתגיעו אל רוקח תנורי חימום, תמצאו צוות קשוב ובעל ידע רב שישמח לשמוע על הרצונות שלכם ולמצוא את הפתרון הנכון ביותר עבורכם.

התקנה מקצועית של מטבחי גן

לאחר בחירת המטבח המתאים לגן יש להוביל אותו למקום המיועד ולבצע התקנה מקצועית במהלכה יחוברו כל החלקים למקום כולל חיבור לבלוני הגז (יבוצע ע”י טכנאי הגז שלכם) אם ישנם כיריים במטבח. מומלץ שעל ההתקנה תיקח אחריות חברה מקצועית כמו חברת רוקח תנורי חימום, אשר מעסיקה אנשי מקצוע מומחים.

נשמח לעמוד לרשותכם

אנו, ברוקח תנורי חימום, מומחים במתן שירות כבר משנת 1978. נשמח לעמוד לרשותכם, לשמוע מה החלומות שלכם, לייעץ וללוות אתכם לאורך כל הדרך, מבחירת מטבח גן המתאים לכם ולחצר שלכם ועד להתקנה המקצועית על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום.


 

לכניסה לקטלוג קמיני החשמל שלנו – לחצו כאן

לפרטים נוספים וייעוץ חינם – צרו איתנו קשר