דף הבית » מטבחי חוץ

מטבחי חוץ אילו מטבחים המיועדים לעמוד בחצר פתוחה. הם מאובזרים היטב אך גם חזקים ועמידים ואינם מושפעים ממזג האוויר. המטבחים פותחים חוויה חדשה של בילוי בחצר, הם יעילים, נוח להשתמש בהם ומהווים תוספת עיצובית נפלאה לגן.

מדוע אתם צריכים מטבחי חוץ

מטבחים הנמצאים בחצר או מחוץ לבית מביאים איתם כמה יתרונות והופכים כל ישיבה בגינה למיוחדת במינה בזכות התכונות הבאות:

  • נוחות – לאנשים אשר אוהבים לארח אנשים ומשפחה, מטבחי חוץ הם פתרון מושלם ליצירת חווית אירוח יוצאת דופן, פעם אחר פעם. קל להשתמש במטבח והוא מגיע עם האבזור המתאים לאופי ולציפיות שלכם.
  • פשטות – שימוש במטבח שנמצא בחוץ הוא יעיל ומציע לכם להשתמש בחצר שלכם במינימום בלאגן ובלי לצאת ולהיכנס לבית כל הזמן. המטבח נוח לשימוש ויתאים לצרכים שאתם תגדירו שהם חשובים עבורכם.
  • עיצוב – אם יצא לכם לחשוב על עיצוב החצר שלכם ואתם רוצים להפוך אותה למיוחדת במינה, מטבח העומד בחוץ ומשתלב עם העיצוב הכללי של הגינה, יכול להיות גם אלמנט עיצובי מיוחד.

שדרוג החצר

המטבח שנמצא בחוץ משדרג את החצר, את האווירה ואת העיצוב שלה. בחירה נכונה של המטבח תתחשב בסגנון העיצובי שלכם, ברצונותיכם ובמרחב הקיים בחצר כך שלא יידרשו פעולות התאמה מורכבות יתר על המידה ושהשימוש במטבח יהיה טבעי ונוח.

התאמת מטבח חוץ המתאים עבורכם

כל משפחה וכל אחד מתנהלים באופן שונה במטבח. ממש כמו ההתנהלות במטבח בבית כך ההתנהלות במטבח החיצוני מעלה צרכים שונים ולכן נעשית התאמה אישית של מטבחי חוץ. אפשר לראות כי המטבחים הקיימים נבדלים זה מזה בכמה מאפיינים:

  • גודל – ישנם מטבחים גדולים התופסים שטח רב יותר ואחרים הם פונקציונליים וקטנים. המטרה היא להתאים את המטבח למקום, למשטח הקיים, לתשתיות הבית ולהשאיר מקום בחצר כדי ליהנות מישיבה נעימה.
  • עיצוב – העיצובים של המטבחים שונים זה מזה ואתם יכולים למצוא את העיצוב המתאים ביותר לגינה ולאופי שלכם.
  • פונקציות – חלק מהמטבחים מציעים פונקציות שאחרים לא מציעים. למשל, חלק מחוברים – (מה זה אומר?), חלק מאפשרים להכין על האש במטבח וחלק אף טאבון. באפשרותכם לבחור את המטבח לפי הפונקציות שאתם תשמחו להשתמש בהן.

ההתאמה בין המטבח החיצוני לבין הצורך שלכם היא זו שתבטיח לכם שעות רבות של הנאה ותשדרג כל ישיבה בגינה.

נשמח לעמוד לרשותכם

=חברת רוקח תנורי חימום מביאה מטבחי חוץ ושמחה להתאים לכל לקוח את המטבח המתאים עבורו. יחד, נוכל לבדוק מהן הפונקציות החשובות במטבח שלכם, להתאים בין גודל המטבח לגודל החצר ולמצוא פתרונות התואמים את התקציב שתגדירו מראש.

נשמח לעמוד לרשותכם ולמצוא יחדיו את המטבח שיעניק לכם שלל חוויות בלתי נשכחות.


 

לכניסה לקטלוג שלנו – לחצו כאן

לפרטים נוספים וייעוץ חינם – צרו איתנו קשר