דף הבית » מטבחי חצר

יחידות של מטבחים חיצוניים מאפשרות לכם ליהנות מהחצר שלכם ולשדרג את הגינה. במטבח יש את כל מה שאתם צריכים כדי ליהנות מאירוח מושלם ובילוי של שעות. המטבח כולל את האלמנטים הנדרשים להכנת אוכל, כולל: משטח הכנת אוכל, כיור ואזור בערה והכול בהתאם לדגם הנבחר.

ליהנות מהחצר

מדינת ישראל שופעת בימים חמים בהם אפשר לשבת מחוץ לבית וליהנות בחצר. הרצון לשדרג את המרחב החיצוני הוא טבעי וישנן דרכים שונות לעשות זאת כשאחת מהן היא הוספת מטבח חצר שאפשר להכין בו שלל מאכלים, מטבח מעוצב, נעים לעבודה, שמחמיא לחצר.

התאמת מטבחי חצר באופן אישי

ישנם דגמים שונים של מטבחי חצר והם נבדלים זה מזה באלמנטים הנמצאים בהם, בעיצוב ובגודל. בעת בחירת המטבח עלייך להביא בחשבון את המרכיבים הבאים:

  • משטח פנוי – המטבח צריך להיות מאוזן ולכן השטח שלכם וגודלו יקבעו איזה מטבח יתאים עבורכם. המטבח צריך להשתלב בטבעיות בחלל הפתוח ולהשאיר מרחב לישיבה, תנועה בעת העבודה והוא לא יתפוס את כל החצר.
  • הכנת אוכל – ישנם אלמנטים שונים המשתלבים במטבח כולל כיריים מגז, תנור פחמים וטאבון. המטרה שלכם היא לבחור במטבח מושלם שישמש אתכם בהתאם למה שחשוב לכם להכין בחצר.
  • עיצוב – מטבח בחצר הוא אינו רק אזור שאפשר להכין בו אוכל. הוא גם משפיע על התחושה של העיצוב בחוץ ובבחירת המטבח שיקול העיצוב הוא אחד השיקולים המשפיעים.
  • תקציב – גודלו של המטבח והפונקציות שיש בו משפיעות על המחיר ולכן אחד מהמרכיבים שיש להביא בחשבון בעת בחירת המטבח הוא המחיר.

החלום שלכם יהפוך למציאות

חלום הגינה שלכם יכול להפוך למציאות ומעבר למחשבה אילו פרחים וצמחים לשתול, עליכם לחשוב כיצד תבלו עם משפחתכם ועם חבריכם ותהפכו את הזמן שלכם למהנה בכל פעם מחדש. החשיבה על הזמן הפנוי שלכם וכיצד תהפכו אותו לאיכותי כוללת אבזור נכון וקל להפעלה בחצר. מפגש עם רוקח תנורי חימום יהיה נקודת התחלה מושלמת ליהנות מהיום יום שלכם.

נשמח לעמוד לרשותך

רוקח תנורי חימום מתמחים במתן שירות ללקוחות משנת 1978 ומעמידים לרשותכם מטבחי חצר. אנו מעמידים לרשותכם מספר דגמי מטבח ונשמח ללוות אתכם לאורך כל הדרך, מבחירת המטבח המתאים לך, לאורך ההתקנה ועם כל שאלה לאחר מכן.

המטרה שלנו היא לספק לכל מקום בארץ את הפתרון הטוב ביותר. לשם כך אנו מביאים את המוצרים הטובים ביותר ממיטב החברות, קשובים לכל לקוח ומוצאים פתרון לפי התקציב וכל מגבלה שיכולה לעלות. נשמח לעמוד לרשותכם.

 

לכניסה לקטלוג קמיני החשמל שלנו – לחצו כאן

לפרטים נוספים וייעוץ חינם – צרו איתנו קשר