קמין גז ללא ארובה

החורף הישראלי אינו מתאפיין בטמפרטורות נמוכות לאורך זמן, אך הבתים מתקררים ומחייבים מציאת פתרונות חימום שיוצרים אווירה נעימה בבית. מבין מגוון אפשרויות החימום אפשר לראות את המזגנים הנמצאים בבתים רבים ומיועדים בעיקר לקירור, אך מופעלים גם בחורף. החימום אותו מעניק המזגן מייבש את האוויר וההפעלה שלו אינה רציפה, מה שמונע את החימום הקבוע.

בשנים האחרונות אפשר לראות בבתים רבים קמין גז ללא ארובה. הגז הוא אמצעי פשוט להפעלה, החיבור מתבצע למערכת הגז הקיימת בבית, החימום נעים והתנור יכול לפעול לאורך כל היום.

היתרונות של קמין גז בהשוואה לשאר אמצעי החימום

  • קלות הדלקה – הדלקת קמין גז מתבצעת ללא מאמץ מיוחד. ישנם תנורי גז שונים, חלקם נדלקים בעזרת כפתור, אחרים באמצעות שלט והמשותף לכולם הוא שאין צורך להתאמץ כדי ליהנות מחום נעים בבית.
  • ללא ארובה – קמין גז ללא ארובה מתאים לכל בית שיש בו חיבור לבלוני גז. אין צורך לפתוח פתחים בתקרה ולנקות לכלוך מהארובה.
  • חימום נעים בבית – החימום המופץ על ידי הקמין הוא נעים, ייבוש האוויר מינימלי ואפשר להדליק אותו לאורך כל היום בלי להרגיש מחנק. מודגש כי יש צורך בהשארת חלון פתוח מעט לפי התקן
  • עיצוב – העיצוב של תנורי הגז יכול להיות תוספת אסתטית לבית לאורך כל ימות השנה ובמיוחד כשהם עובדים. האש הדולקת היא תוספת נפלאה לימי החורף והופכת את הבית למקום שנעים לשהות בו.

שיקולים בבחירת קמין גז ללא ארובה

בקניית קמין גז ללא ארובה ישנם כמה שיקולים שמשפיעים על ההחלטה איזה תנור לקנות. מעבר לתקציב אותו אפשר להגדיר מראש, יש להתחשב בגודלו של הבית או החלל אותו התנור אמור לחמם, לבחון את העיצובים השונים של התנורים כדי לבחור את זה המתאים לבית ולבחור קמין איכותי מחברה המתמחה בתחום. קמיני גז ללא ארובה אינם נותנים הספק גבוה ואינם יכולים לחמם חללים גדולים.

התקנת קמין גז

היתרון הגדול ביותר של קמין גז הוא שאפשר להתקין אותו בכל מקום בבית. עם זאת, ההתקנה מחייבת חיבור בטיחותי ומקצועי אל מערכת הגז ויש להתייחס אל כך בעת בחירת אזור הנחת הקמין ובעת בחירת החברה ממנה הוא נרכש. התקנה נכונה והקפדה על קניית תנור מאיכות גבוהה תהיה הדרך להבטיח חורף נעים ובטוח.

נשמח לייעץ לך

ישנם שלל קמינים הפועלים על גז והמטרה היא לקנות את התנור המתאים לבית מבחינת המרחב והעיצוב.

לחימום בגז יתרונות רבים, כולל האפשרות להתקין אותו בדירה. אנו, ברוקח תנורי חימום, מתמחים בעולם החימום ונשמח לייעץ לך ולמצוא יחד איתך את הקמין המתאים ביותר לביתך.

לכניסה לקטלוג שלנו – לחצו כאן

לפרטים נוספים וייעוץ חינם – צרו איתנו קשר