דף הבית » קמינים

קמינים – חימום חכם לבית מעוצב

רבים מאיתנו שואלים את עצמנו איך השנה נחמם את ביתנו הקט והנעים בתקופת החורף? קמינים לסוגיהם השונים הם פיתרון יעיל, אטרקטיבי ולא פחות חשוב רומנטי אשר מחזיר אותנו בשניות לסרטים הקלאסיים ולמקומות רחוקים וקרים. מלבד היותו מספק אנרגיית חום אידיאלית המתפזרת בחללי הבית השונים בהרמוניה מוחלטת, הוא גם מאפשר לנו לשכוח מהכל אחרי יום ארוך ואינטנסיבי, להיכנס למן שלווה קוסמית מרגיעה.

חלק מההתפתחות הטכנולוגית בשנים האחרונות הובילה גם לשינויים בתחום החימום, במטרה לחסוך באנרגיה ולהביא להתקדמות מבחינה עיצובית. בעבר רוב התנורים שהותקנו בבתים היו נראים באופן בולט לעין ולעיתים אפילו גרמו לחלל להיראות פחות יפה. קמינים הם דרך נפלאה לגרום לחלל להיראות מעוצב, לתת לו מראה שיקי, נקי, אלגנטי, כפרי ואף  לחסוך לנו באופן משמעותי בעלויות החשמל.

 

סוגים שונים של קמינים

  • קמין עץ – מאפשר הבערה של בולי עץ יבשים. לרוב יהיה בנוי ממתכת עמידה וחזקה המצוידת במספר שכבות הגנה. בסוג קמין זה ניתן לשלוט ברמת החום והבעירה על ידי ״משחק״ עם כמות החמצן אותה מכניסים פנימה. שיטת חימום זו נחשבת לאקולוגית, חסכונית בעלויות ומספקת חום ברמת פיזור מושלמת.

  • קמין גז – תנור זה מתאפיין כעמיד במיוחד מפני חום גבוה, ולכן מגיע לעוצמות חימום בלתי רגילות. הקמין מגיע ברמות אספקה בעירה שונות בהתאם לגודל הבית או החלל אותו רוצים לחמם. ההפעלה של התנור היא קלה, פשוטה ונוחה ואיננה דורשת תחזוקה שוטפת. קמינים אלה מיוצרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומספקים רמת בטיחות גבוהה.

  • קמין נפט – שיטת חימום עוצמתית במיוחד. ההתקנה של התנור נחשבת לזולה יחסית אך התחזוקה שלו ורכישת מיכלי נפט ביחס לחומרי החימום האחרים יקרה. יש לזכור שתקופת החימום בישראל היא קצרה, ולכן תחזוקה של תנור זה יכולה בכל זאת לצאת משתלמת.

קמינים – מגוון של יתרונות

ביחס למדינות אחרות החורף הישראלי נחשב לקל וקצר אך חשוב לזכור שאנו רגילים לחום כבד ברוב ימות השנה ולכן, כשהקור מגיע יש צורך בשיטת חימום אפקטיבית. בבתים ישנים בעיקר, שיטות הבידוד והאיטום גם הן ישנות, ולכן הקור החורפי משתלט על הבית בשניות. אז מהם היתרונות בהתקנה של סוגי הקמינים השונים?

  • מפיצים חום נעים ומפזרים אותו בצורה אפקטיבית בכל הבית.

  • קמינים מגיעים בסגנונות רבים ומגוונים לדוגמא קמין בסגנון כפרי, בסגנון קלאסי, בסגנון מודרני, בסגנון אלגנטי, קמין מובנה בתוך הקיר ועוד.

  • בעלי עיצוב משגע המשדרג את הבית בצורה ניכרת ומעניק אווירה חמימה וכפרית.

  • פשוטים, קלים ונוחים להפעלה. רובם לא מצריכים תחזוקה שוטפת.

 

למעבר לקטלוג ענק שלנו לחצו כאן

לפרטים נוספים וייעוץ חינם – צרו איתנו קשר