תנור גז ללא ארובה

תפקידם של תנורי חימום לבית הוא להעלות את הטמפרטורה בבית תוך יצירת אווירה נעימה. החימום מביא לייבוש של האוויר ולכן חשוב מאד לבחור בשיטה יעילה לאורך טווח, כלומר לאורך כל היום. תנור גז ללא ארובה נותן מענה מצוין לחימום הבית תוך יצירת אווירה חורפית מושלמת, ללא צורך בקדיחת מקום בתקרה לארובה.

תנורי חימום בגז

תנורי גז אינם מפיקים פסולת בתהליך החימום ולכן אין כל צורך בארובה. שלא כמו תנורי נפט ועץ אשר מייצרים פיח ועשן שחייב לצאת בצורה יעילה מהבית, במקרה של שימוש בגז, הדליקה שלו נחשבת לידידותית למשתמש ולסביבה כיוון שאין שאריות פליטה.

הסיבה לכך שלתנור אין ארובה נובעת מתהליך השריפה ואופי החימום. כפי שאין ארובה הדורשת עבודות תחזוקה וניקיון, כך גם אין כל צורך בהדלקה מורכבת של התנור וזו תתבצע לרוב בעזרת כפתור או שלט.

תנור גז ללא ארובה מתאים גם לדירות

מעבר לחימום הנעים בבית והאווירה החורפית המושלמת מול תנור עם אש בוערת, היתרון של תנור גז ללא ארובה הוא שאפשר להתקינו באזורים שונים של הבית וגם בדירות. כל עוד ישנו חיבור למערכת גז בבית, אפשר לשלב את התנור. ההתקנה תתבצע תמיד על ידי איש מקצוע מומחה בתחום ובעל ניסיון, שמכיר את הסכנות של הגז ויודע לתת מענה יעיל ובטיחותי לבית.

תנורי הגז יכולים להשתלב בחדרים המרכזיים בבית, בחללים משניים, בתוך נישות ועוד. ההחלטה איזה תנור לקנות ולהתקין מתוך המבחר הקיים תתחשב בעיצוב, בגודל החלל אותו יש לחמם ובמיקום בו הוא מיועד לעמוד.

מתי משתמשים בתנור עם ארובה?

תנורי גז ללא ארובה נותנים מענה יעיל של חימום נעים בבית והם אינם דורשים מענה לסילוק פסולת.עדיף לרשום “גזים” עם זאת, אפשר לראות כי היום ישנם תנורי גז בעלי ארובה ויש להבין כי המטרה של הארובה היא אינה להרחיק פחם או עשן אלא לפזר את החום לאזורים נוספים בבית, בהם הארובה עוברת.לא נכון. בקמיני גז עם ארובה יש פליטה גבוהה של גזים שמחייבת ארובה. אגב גם קמין גז ללא ארובה מחייב השארת חלון פתוח מעט. אפשר לתכנן את החימום בבית כך שהתנור יספק את המענה האידאלי וזאת בעזרת התייעצות עם מומחים בתחום.

נשמח לעמוד לרשותם

חברת רוקח תנורי חימום מתמחה בתחום מאז שנת 1978. חשוב לנו לעזור לכם למצוא את הפתרון הנכון ביותר לבית שלכם. מהצגת הפתרונות השונים ועד לחישוב יכולת החימום של כל תנור בחלל והתקנת התנור בביתכם, נשמח לעמוד לרשותכם ולייעץ בתהליך בחירת תנור גז ללא ארובה.

לכניסה לקטלוג שלנו – לחצו כאן

לפרטים נוספים וייעוץ חינם – צרו איתנו קשר