4 טיפים לעיצוב הבית סביב קמינים

F305-1

מעוניינים להתקין קמין בסביבת המגורים? בכתבה שלפניכם תוכלו למצוא מידע מורחב לעיצוב הבית סביב קמינים.

קמין גז, קמין ללא ארובה, קמין עץ וקמין נפט, מהווים רק חלק מהיצע הקמינים העומד לרשותכם כיום לצרכי התקנת קמינים בסביבת המגורים. המטרה העיקרית של התקנת קמין כזה או אחר בסביבת המגורים היא אומנם חימום סביבת המגורים במהלך חודשי החורף, אך לנוכח העובדה שהחורף הישראלי נמשך מספר מועט של חודשים, התקנת קמינים בסביבת המגורים מהווה אלמנט עיצובי המוסיף מימד של יוקרה במסגרת עיצוב בית סביב קמין.

כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של תנורי חימום וקמינים לסביבת המגורים הכוללים בין היתר מתקני קמין מובנים המיוצרים מעץ, זכוכית, מתכת וחומרי גלם נוספים, וזאת לצד קמינים צמודי קיר ומתקני קמינים עומדים עם או בלי חיבור לארובה. סוגי הקמינים השונים פועלים בין היתר באמצעות נפט, גז, חשמל ועצים, כאשר כל דרך פעולה ניתנת להתקנה בכל סביבת מגורים גם באמצעות תשתיות קיימות (גז, חשמל) וגם באמצעות תשתיות אותן ניתן להוסיף לסביבת המגורים. חשוב לציין שכאשר מדברים על עיצוב סביבת המגורים סביב קמינים, מדברים בין היתר גם על עיצוב הגינה סביב קמין חוץ .

עיצוב הבית סביב קמינים – מה חשוב לדעת?

התקנת קמינים בסביבת המגורים הינה פעולה המאפשרת לכם ליהנות ממספר יתרונות מובהקים כגון: חימום מיטבי של סביבת המגורים במהלך חודשי החורף והוספה של  אלמנט עיצובי המשדר יוקרה וחמימות ומוסיף מימד עיצובי ייחודי לכל סביבת מגורים. על מנת ליהנות מהיתרונות המרכזיים הנלווים להתקנת קמינים בסביבת המגורים, אנו ממליצים לכם להפקיד על ההמלצות הבאות:

  1. בחרו בקפידה את זהות החברה באמצעותה תרכשו קמינים לסביבת המגורים – כיום, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שירותים מקצועיים המוצעים לכם על ידי חברות העוסקות ומתמחות בשיווק קמינים לדירות ובתים. שירותים אלו כוללים בין היתר: שירותי ייעוץ והכוונה בכל הנוגע לבחירת סוג וגודל הקמין בהתאם לדרישות וצרכי הלקוח, התקנת קמינים ותחזוקה שוטפת של קמינים מודרניים.
  2. הגדירו מראש את מיקומו המדויק של הקמין בסביבת המגורים – ברוב המקרים, נהוג להתקין את הקמין בחדר האירוח המרכזי של הבית/דירה, וזאת במסגרת עיצוב סלון סביב קמין. יחד עם זאת, כיום, הודות לגדלים שונים של כל אחד מסוגי הקמינים המצוינים לעיל, תוכלו למקם קמינים גם בחדרי אירוח קטנים יחסית ואף ליהנות מפתרונות חימום באמצעות קמינים עומדים בחדרי השינה וכדומה. חדרי שינה מעוצבים עם ארונות הזזה סביב הקמין מיושמים כיום ביותר ויותר דירות ובתים בישראל.
  3. הקפידו לרכוש קמינים המיוצרים על ידי חברות העוסקות ומתמחות בנושא – חברות מובילות בעולם בענף ייצור הקמינים, מעמידות לרשותכם קטלוג קמינים עשיר ומגוון באמצעותו תוכלו לרכוש את הקמין האידיאלי ביותר לסביבת המגורים העומדת לרשותכם. לצורך כך, אנו ממליצים לכם לרכוש קמינים אך ורק מהמשווקים המורשים של החברות השונות.
  4. עלויות התקנה בבית הלקוח- כאשר אתם רוכשים קמין כזה או אחר לסביבת המגורים, חשוב לבדוק את עלויות ההתקנה הנדרשות בהתאם לסוג וגודל הקמין אותו רכשתם. ברוב המקרים, מומלץ לבצע את ההתקנה באמצעות צוותי ההתקנה המקצועיים הפועלים מטעם החברה באמצעותה רכשתם את הקמין.

לסיכום:

קמינים בין אם עץ או גז הנם פריטים אשר ישדרגו כל עיצוב באשר הוא שלא לדבר על התוספת של חמימות, הן מבחינת מראה והן מבחינת חימום הבית כמובן (:

גלילה לראש העמוד