קמין נפט

 • Bayard Lux Blue

  Bayard Lux Blue

  הספק: 12.5KW
  תוצרת: EFEL, בלגיה

 • Burgundy

  Burgundy

  הספק: 11KW
  תוצרת: Franco Belge, צרפת

 • Ako

  Ako

  הספק: 6KW
  תוצרת: Godin, צרפת

  עצמו עיניים ותחשבו על חורף, רוח מנשבת, גשם יורד ואתם בבית שלכם – בבית הנעים, החמים, שמעניק תחושת הגנה ורומנטיקה משכרת, ולו כי באמצע הבית יושב לו קמין נפט, קמין שמפיץ חום נעים ובריא, ולהבות מוסיפות נופך פסטורלי שאין לתאר במילים, לכלל האווירה הייחודית שרק בית עם קמין בחורף יודע לייצר. אז מיהו קמין נפט, מהי הייחודיות שלו, כיצד הוא פועל ומדוע גם עבורכם הוא עשוי להיות הפריט האהוב ביותר בבית? תקדישו לנו עוד דקה של קריאה.

  עלות

  אחד השיקולים שחוזרים על עצמם בכול הנוגע לחימום הבית בחורף נוגע לעלות, ועל כן לצד העובדה שיש משקל רב לנראות ולתחושת הרומנטיקה שהקמין מציע, נציין שכיום רבים בוחרים לרכוש קמין נפט בשל שיקולי תקציב. שנסביר? ובכן מצד אחד ניתן למצוא שמחיר הנפט בשנים האחרונות אינם זולים, אך נתון זה מוביל את תנורי הקמין להיות יותר זולים (פחות ביקוש מוביל למחירים יותר אטרקטיביים). האם אכן מדובר ביתרון? אכן! מדוע? ובכן אם נסתכל כמה שנים קדימה, ניתן לצפות צניחה במחירי הנפט, ואף מספיקה שנה אחת בה המחירים זולים, על מנת לרכוש כמויות גדולות גם עבור השנים הבאות – כך שאם רק מעט סבלניים, מדובר בהשקעה כלכלית.

  לומדים מההיסטוריה

  לאורך ההיסטוריה אנשים עשו שימוש רב בנפט עבור חימום הבית, וממש כפי שכיום ישנה מגמה לחזור אחורה, ולו כי פעם פשוט עשו דברים טוב יותר ובאופן מוקפד יותר, כך גם בכול הנוגע לבחירה של חימום הבית באמצעות קמין נפט – “סוס מנצח לא מחליפים”. מכאן שבין אם אתם טיפוסים נוסטלגיים או יודעים להעריך איכות, החורף הבא יכול להיות כפי שתמיד חלמתם – חמים נעים ורומנטי.

  תפעול פשוט ונוח

  להבדיל מקמין עצים אותו יש להזין באמצעות עצים באופן אשר דורש סחיבה והרמה של משקל רב, הרי כאשר מדובר בקמין נפט הפעולה הרבה יותר פשוטה. כל שיש לעשות זה לסובב ידית ייעודית אשר אחראית על הזרמת הנפט. כמו כן, ניתן לשלוט באופן פשוט על העוצמה, ולו באמצעות סיבוב הברז לרמה אחת יותר גבוהה.

  עיצוב

  קמין נפט מגיע אלינו במראה כפרי יוקרתי – מראה שמייבא אווירה אירופאית הביתה, אך באותה נשימה גם עשוי לבוא במגוון עיצובים יותר מודרניים אשר משתלבים באופן הרמוני עם הקיר. מכאן שאם תמיד חלמתם על בית עם ארובה (גם אם גרים בבניין), ואם תמיד ביקשתם להתכרבל אל מול הלהבות ולחוש בטיחות לצד חמימות – נראה שגם אתם צרכים להשלים את עיצוב הבית עם קמין לפי טעמכם.

  רכישה מקצועית

  לסיכום נציין שאם גם אתם מבקשים לרכוש לביתכם פתרון חימום בטיחותי, נעים, מרהיב ושמפזר בבית אווירה ייחודית, יש להשלים את החלום עם פנייה אל חברה מקצועית, אמינה וחשוב מכל חברה שמובילה בתחומה, וכאן אנו חברת “רוקח תנורי חימום” נכנסים לתמונה – עם היצע נרחב של המותגים המובילים בשוק, ידע רב, ייעוץ אישי והמון חום אנושי וניסיון.