קמין עץ בנוי

אח עצים

אח עצים – כשחום ואווירה מתמזגים להם

דמיינו לעצמכם: בחוץ קר, גשם, רוחות ואתם בתוך הבית עם המשקה החם האהוב עליכם, צופים בטלוויזיה או קוראים עיתון, מכוסים בכירבולית האהובה עליכם וברקע אתם שומעים קולות ממכרים של גחלים לוחשות, המראה של צבעי האש הצבעוניים והלהבות הבוערות מזכיר לכם בקתה רומנטית במקום מרוחק. נשמע כמו חלום? מסתבר שהתקנה של אח עצים מודרני היא פשוטה וקלה.

אח עצים – השקעה משתלמת לטווח הארוך

אמנם זה נשמע כמו פינוק יקר ולא אפשרי, אך אם חושבים לטווח הארוך החיסכון הכספי בהתקנה של אח עצים בביתכם היא רק חלק אחד בפאזל מתוך אין ספור של יתרונות.

את אח העצים ניתן לבחור בעיצובים ובגדלים שונים אשר יתאימו לחלל הביתי שלכם באופן מושלם. בעזרת ייעוץ מקצועי תוכלו לבחור בין מגוון רחב של סגנונות החל מעיצוב מודרני, קלאסי או כפרי.

אמנם ההתקנה הראשונית נחשבת להוצאה, אך אם תסתכלו לטווח הארוך תגלו שחומר העץ לבעירה הוא אחד החומרים הזולים אותם הטבע מייצר מה שיגרום להוצאות החשמל לפחות בעונת החורף, להצטמצם בצורה משמעותית.

קמין העצים המודרני מאושר ע״י תקן אירופאי, תקן אמריקאי וע״י מכון התקנים בישראל.

להתחמם בכיף

פרט להיותו חוסך באנרגיה ונחשב לאחת משיטות החימום הידידותיות לסביבה, אח עצים מייצר חום הייחודי רק לסוג בעירה הנוצרת בעקבות שריפה של עצים. חום אמיתי שאינו מייבש בשונה מהחום אותו מייצר המזגן הביתי.

בנוסף, תנור העצים מייצר בבית אוירה מיוחדת, כפרית, משפחתית המקרבת את כל בני הבית אשר רוצים להתחמם לידו.

השיטה בה בנוי האח המבעיר את העצים מאפשרת לחום להתפזר בצורה אחידה אשר שומרת על הבית חם לאורך שעות ארוכות. כל מה שצריך לעשות זה לתחזק את האח וכל כמה שעות להכניס בול עץ קטן.

טיפ אידיאלי אותו תוכלו לאמץ אם תרצו, הוא להכניס בלילה לפני שהולכים לישון בול עץ גדול יחסית וכך בבוקר תוכלו עדין ליהנות מבית חמים ונעים, סיטואציה שקשה לממש עם תנור חימום או אמצעי חימום אחרים.

לסיכום, אח העצים הוא מוצר חימום נפלא המיוצר בטכנולוגיה מתקדמת אך עדיין מייצר אוירה של אותנטיות ונוסטלגיה עתיקה בבית.

התקינו בביתכם תנור עצים ותוכלו ליהנות במהלך כל החורף מבית מחומם ונעים.

התייעצו עם החברה ממנה רכשתם את האח לגבי צורת ההפעלה והתחזוקה שלו בכדי שתוכלו לשמר אותו שנים רבות ולהעביר אותו בצורה היעילה ביותר.

 

 

גלילה לראש העמוד