בס”ד

בס”ד

הסל שלי

קמין תלוי

קמין תלוי

קמין תלוי זוהי הגרסה המודרנית ביותר לאח העצים הותיק והרומנטי. הרעיון שמאחורי קמין עץ תלוי הינו התשוקה להכניס את הלהבה באופן הולם גם לחללים המודרניים ביותר. היתרון הפרקטי של קמין תלוי המנותק מהרצפה, והמראה הנקי הייחודי – הביאו תוצר שהוא לא פחות ממראה עוצר נשימה! קמין עץ תלוי הפך להיות סמל סטטוס בחללים יוקרתיים, ובמקרים רבים אף משתלב בחללים בעיצוב כפרי בהצלחה רבה. מוזמנים להתרשם מקולקציית הקמינים התלויים של “רוקח” ואנחנו כאן בשבילכם לכל שאלה!

קרא עוד

חשוב לדעת כי קמין עצים תלוי הינו בעיקר מוצר לעיצוב וחוויה – הוא פחות מתאים לחימום, מהסיבה שבגלל שהוא כמו אח פתוח הוא מכלה את העצים מהר יחסית עם נצילות נמוכה, ומשחרר את רוב החום במעלה הארובה לסביבת החוץ. בסביבת הקמין החום יורגש באופן דומיננטי, אך באזורים מרוחקים יותר האפקטיביות הינה מינימלית.
ההתקנה של קמינים תלויים מאתגרת יותר מכיוון שכל משקל הקמין תלוי על התקרה, ומחייב התקנה מקצועית ומדוייקת. התליה מתבצעת בעזרת תותב ברזל ייעודי המתיישב על הגג מלמעלה תוך קיבוע חזק בעזרת ברגי עיגון מסיביים. הארובה לאחר מכן מוברגת לתותב בעזרת ברגים ייעודיים, ובסוף למטה מתחברת יחידת הקמין התלוי לארובה. את תוואי הארובה החיצונית אנחנו משלימים עם ארובה מבודדת איטלקית ברמה סופר גבוהה וכובע מגן רוח בקצה. איכות הארובה המבודדת קריטית בכדי לאפשר חום יציב לכל אורך הארובה, המאפשר יניקה חזקה מספיק בכדי למנוע כניסת עשן הביתה, גם בעת פתיחת וסגירת דלת הבית הראשית בזמן שהקמין בוער.

קמין תלוי מחיר קיים בטווח מחיר מגוון, מאלפי שקלים ועד עשרות אלפי שקלים. ככל שהמורכבות ייצור של צורת הפעמון מסובכת יותר לביצוע ועם גימור מוקפד יותר – כך מחיר הקמין התלוי יעלה בהתאם. קמין עץ תלוי מחיר צריך לקחת בחשבון גם את עלות ההתקנה וכל חלקי הארובה הנלווים – שאלו משתנים מבית ולבית בהתאם לגובה וסוג התקרה.

בתחום הקמינים התלויים ניתן לראות גם מוצרים כמו קמין גז תלוי וקמין חשמלי תלוי המנסים לדמות את האפקט של קמין עץ תלוי באופן מוצלח יותר או פחות. מכיוון אחר מעולם היוקרה ישנה אופציה נוספת – קמין תלוי ביו אתנול. קמין ביו-אתנול הינו בעל תמונת להבה יחודית ומלטפת המזכה אותו בקטגוריה משל עצמו. האתנול הינו למעשה אלכוהול, והלהבה המתקבלת ממנו הינה שקופה ועדינה ומרצדת באיטיות מושלמת – להבה שהיא ממש בעלת אופי עם נוכחות ייחודית. קמין תלוי על ביו אתנול יקפיץ כל חלל יוקרתי בכמה רמות ומתאימה לאלו שיש להם טעם יקר.

אנו ברוקח נשמח לעמוד לשירותכם במסע החיפוש שלכם אחר הקמין התלוי הנכון לכם, ולסייע לכם באופן המקצועי ביותר משלב הבחירה, דרך שלב ההתקנה הקריטי, וכמובן בתפעול ובשימוש של הקמין לשנים ארוכות קדימה.

רוצה שניצור קשר?
רק להשאיר טלפון, מייל – והשאר עלינו
דילוג לתוכן