בס”ד

בס”ד

הסל שלי

PALAZZETTI

PALAZZETTI

המובילה העולמית ביצור קמיני פלט ומערכות חימום חכמות. החברה האיטלקית מתייחדת בחדשנות טכנולוגית וחדשנות עיצובית שקשה להתחרות בהן.

חברה אחת, שלשה דורות, 60 שנות היסטוריה

חברת פלזטי נוסדה בעיר PORCIA בחבל PORDENONE למרגלות האלפים הקרים בשנת 1954. מתחילת דרכה החברה הייתה ונשארה חברה משפחתית אשר איחדה דורות לעבודה אל מול שאיפה אחת משותפת – לחמם בתים בדרך הטבעית ביותר שתתאפשר.

מטרה זו הפכה לערך המוביל את החברה מאז ועד היום. ייצור סדרתי החל ב 1972 וכבר בתחילת דרכה החברה התבלטה ביכולתה החדשנית. הייחוד של מוצריה אז היה עיצוב ואיכות יד ביד עם פשטות התקנה.

תחילת דרכם של קמיני הפלט בעולם

פלזטי הייתה מהחברות הראשונות אשר האמינו בפוטנציאל השוק של חימום באמצעות BIOMASSA(פלט), בראש ובראשונה בשל היעילות הגבוהה והרמה החדשה של ידידותיות לסביבה הנובעת מהשימוש באנרגיה זו. בכל שנה הרעיונות החדשניים שיושמו על-ידי החברה מיצבו אותה לא רק כמוביל העולמי בתחום אלא גם כדוגמה לשאר החברות בתחום ההולכות בדרכה. למשל: ב 1992 הייתה פלזטי הראשונה בעולם להציג את טכנולוגיית הבעירה המשנית המפחיתה את פליטת המזהמים ומעלה את יעילות הקמין.

הייצור של קמיני הפלט החל ב 1994. קמין הפלט הפך במהרה למבוקש בארצות אירופה ותחום זה הפך במהרה להצלחה מסחררת.

PALAZZETTI חברה מובילה בעולם בתחום קמיני הפלט

חברת פלזטי ידועה כיצרנית הקמינים בעלי הניצולת הגבוהה ביותר, ומתוך כך גם בעלי הזיהום הסביבתי הנמוך ביותר!
בתחום העיצוב של קמיני הפלט פלזטי הינה מוביל עולמי ללא כל ספק. מגוון עצום ומרהיב של קמינים מטובי המעצבים, בעיצוב יפיפה שמחסיר פעימה בלב…

חידוש נוסף של החברה הוא סדרת קמיני MULTIFIRE אשר משלבים קמין פלט וקמין עץ באותו הפתרון ומאפשרים ללקוח להנות משני העולמות – קמין מסורתי המופעל בעץ אשר בקלות ובנוחות מקסימלית הופך אוטומטית לקמין פלט מודרני ברגע שנגמר העץ בתא הבעירה. סדרה זו מיד לאחר השקתה החלה לגרוף פרסים בכל העולם כמיטב המסורת של החברה.
בשנת 2009 הוקמה קבוצת מו”פ בחברת פלזטי אשר תכליתה לחקור ולפתח כל רעיון בנוגע לחימום באמצעות פלט. תפישות העיצוב החלו להתפתח במהירות. כיום, קמיני פלט נתפשים בחברה כקונספט מחייה מתקדם המשתלב בעיצוב הבית ומוסיף לאיכות החיים הרבה מעבר לבקרת הטמפרטורה, מוזיל את עלויות החימום, וחשוב לא פחות- ידידותי לסביבה.

עד היום כל בני משפחת פלזטי עובדים בחברה ומעסיקים את טובי המהנדסים בכדי להמשיך ולהוביל את החדשנות בחימום משקי הבית.

הבחירה שלנו לייבא את מוצריה של חברת פלזטי מושתתת על אמונה בערכים משותפים – חברה משפחתית האמונה על ניסיון, ערכי מצוינות, חדשנות, מובילות ושירות.

אנו ב”רוקח תנורי חימום” גאים להיות הנציג הישראלי של חברת פלזטי, ושמחים להביא ללקוחותינו את המוצר האיכותי ביותר בשוק.

רוצה שניצור קשר?
רק להשאיר טלפון, מייל – והשאר עלינו
דילוג לתוכן