בס”ד

בס”ד

הסל שלי

Faber

Faber

Faber נוסדה בשנת 1844 בהולנד, וכיום הינה אחת החברות הדומיננטיות בשוק ומבוססת חזק מאוד בזכות מוניטין של חדשנות טכנולוגית ומקוריות בתחום העיצוב, והאחריות הבלתי מתפשרת של החברה להביא ללקוח הסופי מוצר מוגמר ומושלם מכל הבחינות.

ב-Faber יודעים שאנשים שרוצים קמין גז בבית רוצים יותר מרהיט מודרני. אנשים שמעוניינים להוסיף לביתם קמין רוצים את הערך המוסף שמגיע לבית וליושביו עם הקסם של הלהבה. מראה להבות מחבר בין אנשים. הקמין מייצר בבית חוויה משותפת. הלהבה מכנסת את השבט, אם זו המשפחה או קבוצת חברים, משרה רוגע ומעוררת רגשות המקרבים בין אנשים ומספקת השראה לספר על אירועי היום ולפתח קרבה.

כדי להשיג את הקסם הזה, ב-Faber הפכו את השליטה בלהבות ואת פיתוח תמונת הלהבה המושלמת למדע של ממש. בתהליך הפיתוח של כל דגם מושקעים חודשים רבים עד שהמומחים של Faber מאשרים שתמונת הלהבה הגיעה לשלמות וניתן להשיק את הדגם. לאורך כל הדרך Faber מובילה את השוק עם פיתוחים חדשניים ומפתיעים. השנה Faber עושה זאת שוב ומשיקה את סדרת ה-Matrix וקובעת סטנדרטים חדשים בסטייל ובתמונת הלהבה תוך שילוב טכנולוגיות חדישות ומרהיבות שלא נראו קודם.

ב-Faber מבינים את הצרכים הייחודיים של השוק הישראלי. השימוש בקמיני גז בישראל שונה מבמדינות אירופה: בישראל קמין הגז משמש במקרים רבים כמחמם יחיד בזמן שבאירופה הקמין מהווה תוספת למערכת חימום. הגז המצוי בישראל הוא מעורב ובאיכות נמוכה יותר מהמקובל בעולם. לכן ב-Faber מייצרים לכל הדגמים מבערים אשר פותחו במיוחד לשוק הישראלי. מבערים אלו מתאימים יותר לאיכות הגז המקומי ותפוקת החום שלהם עולה בהרבה על תפוקת החום של המבערים האירופאים.

רוצה שניצור קשר?
רק להשאיר טלפון, מייל – והשאר עלינו
דילוג לתוכן