בס”ד

בס”ד

הסל שלי

קמין פלט

קמין פלט

קמין פלט – הלהיט החדש שכובש את העולם

אז מה זה בעצם? “פלט” בא מהמילה “Pellets” באנגלית שמשמעותה “כופתיות”. חומר הבעירה הינו עץ טחון הנדחס בלחץ ומתגבש בצורה של כופתיות המזכירות בצורתן תערובת מזון של בעלי חיים. קמיני הפלט הופכים פופולריים ביותר ברחבי אירופה וארה”ב – מכמה סיבות: נוחות שימוש, עלות שוטפת נמוכה, זמינות חומר מוכן לשימוש (אין צורך בייבוש כמו עץ), קלות אחסון, מוצר טכנולוגי עם מגוון יכולות, וניצולת חום הגבוהה ביותר בתחום החימום (מעל 90%) המכתירה את קמין הפלט כאמצעי החימום הסביבתי ביותר. למרבה הפלא, פלט הנשרף בקמין פלט איכותי ומתקדם – פולט פחות מזהמים לסביבה מאשר אם העץ היה נרקב באופן טבעי באדמה!

קרא עוד

סרטוני הדרכה

הוראות הפעלה לדגמי מסך מגע Palazzetti:

הוראות הפעלה לדגמי מסך 4 מקשים Palazzetti:

פלט – קמין עצים מודרני מתקדם

בפלטס יש תכולת אנרגיה גבוהה ביותר כתוצאה מהדחיסה הגבוהה של החומר – ועקב כך הוא קשה להדלקה. מהסיבה הזו קמיני פלט מצויידים במשאבת עשן אשר תפקידה הוא למשוך חמצן דרך סיר הבעירה שאליו נופלים הפתיתים, מה שמאפשר את השריפה של החומר הדחוס ע”י זרימת האוויר. תפקיד נוסף של משאבת העשן הוא להעביר את העשן במסלול פיתולי כך שניתן יהיה לעכב ולנצל את אנרגיית החום שנותרה בעשן.

קמין הפלט מצוייד בחילזון המזין באופן אוטומטי לפי ערכים קבועים את הפלט לסיר הבעירה.

המרכיב העיקרי האחרון בקמין הפלט הוא מפוח האוויר. תפקיד המפוח הוא לקלוט את מירב החום שמייצר הקמין ולפלוט אותו אל חלל החדר. פליטת החום הינה קריטית גם מהסיבה שאסור לקמין להתחמם יתר על המידה מכיוון שחומר הבעירה עצמו נמצא בתוך הקמין. בקמיני PALAZZETTI ישנם שני חיישני בטיחות המוודאים שהטמפרטורה במיכל הפלט לא עולה מעל המותר. הקמין הינו בטיחותי ביותר וניתן להשאירו דולק ללא השגחה ללא שום חשש.

השליטה בקמין הפלט

קמיני PALAZZETTI מצויידים במסך דיגיטלי חכם המאפשר שליטה רחבה בתפעול הקמין. ניתן לכוון את עוצמת הבעירה, עוצמת מפוח האוויר ואת טמפרטורת היעד של החדר. במצב הרגיל הקמין עובד בעוצמה גבוהה בכדי להגיע לטמפרטורת היעד, ולאחר שמימש זאת הוא מוריד באופן אוטומטי את העוצמה למינימום, מתחזק ושומר על הטמפרטורה, וברגע שהטמפרטורה יורדת הוא מגביר עוצמה וחוזר חלילה. ניתן לתכנת 6 תוכניות טיימר (הדלקה וכיבוי) לכל ימות השבוע. בנוסף, ניתן לקבוע מצב StandBy בו הקמין מתכבה כאשר הוא מגיע לטמפרטורת היעד ונדלק מחדש כאשר הטמפרטורה יורדת מתחת לטמפרטורה שאתם קובעים (למעשה “טיימר” הפועל לפי ערכים של טמפרטורה לעומת ערכים של זמן). אופציה נוספת הינה להגדיר מצב Night-Set בו הקמין ידלק בטמפרטורה שאתם קובעים (נוח מאוד לשימוש כאשר רוצים שהקמין ידלק לפנות בוקר כשהבית קר וכך להתעורר לבית חם).

ומה עם תקלות?

מניסיוננו נתקלנו במעט מאוד תקלות. המוצר עובד חלק ונותן עבודה בכל חלקי הארץ במאות בתים. יש שנתיים אחריות על המוצר על כל תקלה שהיא. לאחר מכן – אצלנו חלקי החילוף הינם זולים ביותר ועולים מעט מאוד אפילו בהשוואה לחלקי מזגנים. זהו אחד מהערכים שאנו כיבואנים אמונים לשמור עליו כך ואין כ”כ ממה לחשוש. אם לא ראיתם אצל השכנים או החברים סביר להניח שאתם חוששים להיות הסנונית הראשונה. אך אלו שראו את המוצר עובד חלק כבר כמה חורפים – באים בלי חשש. אנחנו בשמחה מקשרים בין לקוחות מתעניינים ללקוחותינו על מנת שייווכחו בעצמם ויקבלו את האינפורמציה מגוף ראשון.

מה שכן – זהו אכן מוצר טכנולוגי אשר יצריך שירות בבוא היום – כשאתם קונים קמין פלט וודאו היטב שאתם קונים אותו אצל מוכר אמין עם מוניטין חיובי וידע טכני,  שלא ינטוש אתכם בעת הצורך.

עלות חומר הבעירה

כיום המחיר לשק פלט של 15 ק”ג בישראל כולל הובלה בקניית משטח נע סביב 35-40 ש”ח. מעט מאוד לקוחות שלנו זקוקים ליותר ממשטח לחורף, כך שבפועל העלות העונתית היא מעט יותר גבוהה מעץ – אך לא רחוקה ממנו. להערכתנו, מחיר הפלט ילך וירד ויעשה כדאי יותר ויותר – ואנו עושים מאמצים לעזור למגמה להתממש. אנו מקווים שיבוא יום וניתן יהיה לרכוש שקי פלט בתחנות דלק ובסופר-מרקטים  בישראל – כמו שכבר קורה כיום באירופה.

סביבתיות

קמיני הפלט הינם מוצרי החימום עם הניצולת הגבוהה ביותר שוק. מינימום פליטת מזהמים ומקסימום הפקת אנרגיה מחומר הבעירה – מעל 90% ניצולת! קמיני הפלט פולטים כמויות מזעריות של עשן אשר כמעט ולא ניתן להבחין בהן בעין או להריח אותן. רק בעת ההצתה לפני שהלהבה פורצת הקמין פולט מעט עשן.

רוצה שניצור קשר?
רק להשאיר טלפון, מייל – והשאר עלינו
דילוג לתוכן