תפריט

Logo_Flame_Orange

מעשנת בשר

ברוכים הבאים לחנות שלנו
בחרו קטגוריה שמתאימה לתשוקה הבוערת שלכם

מעשנת בשר

מעשנת בשר איכותית – חוויית טעמים ובשרים שעוד לא חוויתם!

מעשנות בשר – הטרנד שכובש את ישראל ומאיים לדחוק הצידה את ספורט ה"נפנוף" הלאומי. מעשנה בקונספט זה למעשה תנור עם טעם. חלל אפיה/בישול השומר על טמפרטורה אחידה לאורך זמן – כאשר ישנו מחולל עשן הדואג שעשן יאפוף את תא האפיה לכל אורך התהליך.

קרא עוד

ישנם שני סוגי מעשנות בולטים בתחום, העובדות באופן שונה ומהותי.

הראשונה – מעשנה מסורתית על פחמים אשר מפיקה את החום מהפחמים עצמם, ואת העשן בעזרת צ'אנקים (קוביות/גושי עץ) או שבבי עץ מרוסקים.

השניה – מעשנה אוטומטית העובדת על פלט (כופתיות עץ דחוסות) כאשר גם החום וגם העשן מופקים מבעירת כופתיות העץ-מה שנותן עשן נקי ועדין יותר.

איזה סוג מעשנת ביתית מומלצת יותר עבורכם? זה כבר תלוי בהעדפותיכם השונות.

מומחי העישון של "רוקח" כאן בשביל לעזור לכם למצוא את המוצר הנכון עבורכם.

מעשנת מגיעה בצורות שונות ומחירים שונים

מעשנות בשר למכירה קיימות בשוק במגוון צורות, גדלים ואיכויות. מעשנת בשר מקצועית תמיד תצא יקרה יותר בהשקעה הראשונית, אך לרוב תיתן לכם הנאה גדולה יותר מהמוצר ולכן תשתמשו בו הרבה יותר, וגם הוא יחזיק לאורך יותר שנים קדימה – כך שהיקר דוקא יצא לכם זול משמעותית כאשר תחלקו את ההשקעה פר כמות השימושים שתעשו במעשנה.

זכרו, כשמדובר במעשנה, המחיר לרוב משקף את האיכות, ומה שחשוב זו התמורה האמיתית למול ההשקעה. ברכישת מעשנת זולה לרוב התמורה תיהיה נמוכה. מעשנה מקצועית – התמורה גבוהה. ככה פשוט.

פלט או חשמלית?

כיום ניתן למצוא בשוק שני סוגים של מעשנות בשר – מעשנת פחמים ומעשנת חשמלית, כאשר האחרונה מתפלגת לשתי קטגוריות:

  1. מעשנת פלט אוטומטית העובדת על כופתיות עץ דחוסות – מוצר נהדר שפרץ לאחרונה לשוק ומעורר הרבה עניין.
  2. מעשנה חשמלית  – כמו תנור אפיה חשמלי אשר מוסיפים בו שבבי עץ מרוסקים לקבלת עשן. מעשנת על גז הינה פחות פופלרית, מכיוון שאין לה למעשה כמעט שום יתרון על מעשנת חשמלית שהרבה יותר פשוטה ובטוחה לתפעול.

איזה מעשנת מומלץ לקנות?

לכל סוג של מעשנת יש את היתרונות היחודיים שלה וההמלצה תשתנה בהתאם לצרכים שלכם. מוזמנים להתייעץ איתנו, נשמח לעזור לכם לבחור את המעשנת המומלצת עבורכם!

מעשנת ביתית או מקצועית?

מעשנת ביתית קטנה תחסוך לכם מקום לעומת מעשנת מקצועית, אך לרוב אתם תודו על כל סנטימטר נוסף שתוכלו לנצל כאשר תגלו את עולם העישון ולרוב תרצו שטח עבודה גדול יותר.

לכן, תחשבו פעמיים לפני שאתם רצים לקנות מעשנת בשר קטנה במחיר משתלם. חשבו על הטווח הארוך יותר מתוך נקודת הנחה שתתאהבו במוצר ותעבדו עליו יותר ממה שאתם חושבים.

מחפשים מעשנת בשר בצפון? מעשנת בשר חיפה, מרכז או ירושלים? בואו לבקר עוד היום בסניפים הלוהטים של "רוקח" ותתאהבו במגוון מעשנות מטריף מכל הסוגים – ברמה הגבוהה והעדכנית ביותר שתמצאו בשוק!