בס”ד

בס”ד

הסל שלי

קמין חשמלי

קמין חשמלי

חושבים ללכת על קמין חשמלי? רעיון לוהט!
קודם כל חשוב שתשימו לב שישנם דגמים של קמינים חשמליים שאינם מחממים כלל.
אלו שכן מחממים הם למעשה מפזר חום של עד כ2kW – משהו נחמד כתוספת בסלון, אבל לא משהו שאפשר לבנות עליו. היעוד העיקרי של קמין חשמלי הוא אווירה ועיצוב.

עולם הקמינים החשמליים מתחלק בגדול לשניים:

הקבוצה הראשונה הם אלו שמנסים להדמות ל”דבר האמיתי” של מראה עצים בוערים. זהו אתגר לא קל בכלל, והחברות שהצליחו להגיע לשחזור תמונת להבה ממש נאמנה למקור השקיעו הון בפיתוח במשך שנים. קמין חשמלי מסוג זה הינו ברמת מחיר גבוהה ומיועד לאלו שרוצים את החוויה הכי קרובה לקמין עצים בלי כל ההתעסקות והמורכבות.

הקבוצה השניה הם אלו שבכלל לא מנסים להדמות לקמין אלא מביאים קונספט אחר לגמרי של מופע לדים צבעוני עם מגוון אפקטים בכל צבעי הקשת – שהקשר בינם לבין קמין כבר פחות מורגש. תוכלו להדליק אותו בחורף עם גוונים חמים של אדום וכתום, ובקיץ תוכלו להדליק אותו על גוונים קרים כגון כחול, סגול או ירוק… משחקי צבעים מעניינים מאוד שמשנים ברגע את האווירה בסלון!
קמין חשמלי דורש רק חיבור לחשמל ואינו דורש כמובן ארובה או התקנה מסובכת.

קרא עוד

בלי ארובות, בלי בלאגן - רק פאן!

ליהנות מאפקט הלהבה

קמין חשמלי מכניס לבית אווירה קסומה של חום להבה, בלי הליך של שריפה בתוך הבית. הקמינים מגיעים בשלל עיצובים ואפשר לבחור את הלהבה שתבער בתוכם ותעניק את האווירה הרצויה, הנעימה והחמימה בבית.

היתרון של קמין הפועל על חשמל הוא היכולת ליהנות ממראה של בערה בזמן שאין כל התעסקות עם חיבור לגז, נפט או הדלקת עצים. אין כל צורך לחבר ארובה והתנור יכול להיות מכוון לטמפרטורה הרצויה בחלל. אין אופציה כזו

התנורים נבדלים זה מזה בכמה דרכים:

נראות – ישנם שלל עיצובים של קמינים חשמליים. חלקם יכולים להיות מוצבים על הרצפה, חלקם מיועדים לנישות ולכל בית אפשר להתאים את התנור המעוצב שלו.

אפקטיביות – בהתאם לגודל החלל והמיקום של הבית יש לבחור את אפקטיביות התנור. בבחירת התנור יש לבדוק את מידת החום שהוא יכול להפיץ ובהתאם לקנות את האחד שעונה על צרכי הבית, גודלו והאזור בו הוא נמצא.
כל הקמינים החשמליים הם כמו מפזר חום עם עוצמה 1 ו-2 שהמקסימום הוא כ-2 קילוואט. זה לא חימום משמעותי.

להבה – הלהבה בתנור מעניקה אווירה קסומה בבית. הקמינים השונים נבדלים זה מזה גם בלהבה כאשר בחלק היא תיראה גדולה ובוערת ובחלק מהתנורים תיראה הלהבה כלחישה הבוקעת מתוך הפחמים.

מדוע במדינה שהחורף בה קצר יש צורך בהתקנת קמין חשמלי?

מדינת ישראל היא אינה מדינה קרה ביחס למדינות רבות אחרות. למרות זאת, הטמפרטורות בחורף יכולות לרדת נמוך ושיטת הבידוד המאפיינת את הבנייה באזור גורמת להן לחדור אל תוך הבית.

מציאת פתרון חימום היא הכרחית לכל מי שמעוניין ליהנות מחורף נעים, חמים ולא יבש ומחניק והקמין החשמלי מעניק זאת.שוב מדובר על מפזר חום והוא כן מייבש.

לקמין חשמלי יתרונות רבים

היתרונות של קמין חשמלי רבים, הוא אינו דורש חיבורים למערכות מיוחדות, אינו מייצר פסולת בבית ובסביבתו, הוא בטוח לשימוש, מוסיף לעיצוב של הבית והחימום שלו נעים.

את הקמין אפשר להציב בכל בית ודירה וישנם שלל דגמים ועיצובים מהם ניתן לבחור את האחד המתאים לחלל, לבית ולעיצוב הכללי שלו.

רוקח תנורי חימום

רוקח תנורי חימום מובילה בתחום אספקת התנורים בכל רחבי הארץ מאז שנת 1978. אנו שמים לנגד עינינו את הלקוח וצרכיו ונשמח לעמוד לרשותך.

יחד, נבחן את הצורך שלך ונציע את פתרונות החימום הטובים והמתאימים ביותר לדרישותייך.

לפרטים נוספים וייעוץ חינם – צרו איתנו קשר

רוצה שניצור קשר?
רק להשאיר טלפון, מייל – והשאר עלינו
דילוג לתוכן