הסל שלי

Logo_Flame_Orange

מעשנת פחמים

ברוכים הבאים לחנות שלנו
בחרו קטגוריה שמתאימה לתשוקה הבוערת שלכם

מעשנת פחמים

מעשנות פחמים – המעשנה הקלאסית והפופולרית לעישון בשרים ברחבי העולם.

מעשנה העובדת על פחמים מצריכה תפעול שוטף של ניקוי אפר, מילוי פחמים והדלקה – אך עם מעט ניסיון מוצאים את הדרך לבצע זאת בקלות ובמהירות.

פחם איכותי הוא למעשה עץ ש"נאפה" בתנור לחץ בוואקום ללא חמצן, לעיתים מספר ימים. תהליך אשר יוצר שחרור של כמות גדולה של חומרים מהעץ כגון: לחות, גז מתאן, מימן ועטרן.

לאחר סיום התהליך הארוך העץ אשר הפך לפחם יהיה כ25% בלבד ממשקלו הראשוני. פחם איכותי הינו ללא שום תוספים פרט לעץ. בגלל הבעירה היעילה שלו הפחם מייצר יותר אנרגיית חום מאשר עץ בגודל זהה.

בעירה יציבה יותר, ונקיה יותר – כמעט ללא עשן, ועם פליטת גזים מינימלית. פחם איכותי ודחוס יותר יוצר גחלים טובים יותר – וישמור על טמפרטורה יציבה לאורך שעות ארוכות במעשנה, מה שקריטי בתהליך עישון בשר.

וזאת – בשונה מעשיה מהירה על מנגל פתוח שם איכות הפחם פחות חשובה – אך עדיין לא לעשות שטויות בכל מה שקשור לבריאות שלכם.

קרא עוד

אז החלטתם שאתם רוצים מעשנת פחמים – ואתם מחפשים את המעשנת שתספק אתכם מכל בחינה.

מעשנת פחמים ביתית קיימת כיום בשוק במגוון גדול של וריאציות וגדלים. מעשנת ביתית מומלצת תהיה לרוב עם אפשרות ויסות נוחה ויעילה גם של כניסת האוויר וגם של יציאת העשן. כמה שהשליטה של הווסתים תהיה טובה יותר – כך גם החיים שלכם יהיו קלים יותר. אל תתפשרו על עוד כמה שקלים – לכו על מעשנת ביתית למכירה שיודעת לשמור על החום לאורך שעות בלי שתצטרכו לעשות לה בייבי סיטר. מעשנת ביתית קטנה וזולה בלי ויסות איכותי – תמאיס עליכם מהר מאוד את התחביב.

בעניין מחיר המעשנת – טווח המחירים רחב מאוד, ממאות בודדות ועד אלפי שקלים.
אם אתם חדשים בתחום, המלצתנו היא לא להתפתות ולרכוש מעשנה זולה שתוציא לכם את החשק ותחריב לכם קילוגרמים של בשר איכותי שלפעמים יעלה יותר ממנה. יחס מעשנה מחיר למול בשר מחיר צריך להיות גם הגיוני.

ישראלי ממוצע קונה בשנה בשר באלפי וגם עשרות אלפי שקלים בשנה. אך טבעי שישקיע במעשנה איכותית לפחות 1000-2000 שח בשביל להוציא את המקסימום מהבשר היקר.

ולסיום – מעשנה או מעשנת? מעשנת או מעשנה? בטח תהיתם איך אומרים את זה נכון! אז המינוח הנכון הוא – מעשנה. מעשנת זו זאת שמעשנת סיגריות… ומעשנה – זו זאת שמעשנת בשר.

אך עדיין לא לעשות שטויות בכל מה שקשור לבריאות שלכם.
או לכו על מעשנת למכירה שיודעת לשמור על החום לאורך שעות בלי שתצטרכו לעשות לה בייבי סיטר.
רוצה שניצור קשר?
רק להשאיר טלפון, מייל – והשאר עלינו
דילוג לתוכן