הסל שלי

אודותינו

ברוכים הבאים למשפחה

רוקח הינה חברה מובילה בעלת וותק וניסיון רב בתחום מוצרי הלהבה, אשר נוסדה אי שם בשנות ה-70. עיקר ההתמחות התחילה סביב מוצר הדגל של החברה אשר הינו הקמין המיוחד, שהוא למעשה מערכת חימום ביתית ומאוד רומנטית המחממת באמצעות אש טבעית. עם השנים התפתחה החברה למגוון רחב של מוצרי להבה לבישול ולאווירה ייחודיים, וכמובן שלא מדובר על עוד תנורים רגילים…

המוצרים שלנו

המוצרים שניתן למצוא אצלנו, מלבד ליין הקמינים המרהיב בארץ – המושך לסניפינו את גדולי המעצבים, לצידם תוכלו להתרשם ממגוון מוצרי בישול על להבה אמיתית ברמה הגבוהה ביותר לאלו שאוהבים להשקיע, לארח ולהרשים. החל מגרילי אש מכל הסוגים, מסורתיים וחשמליים עם אוטומציה מתקדמת עם כל המוצרים הנלווים – וכלה בטאבונים, מדורות גן יפייפיות ובטיחותיות, מעשנות מתקדמות, ועוד שלל מוצרים מדליקים במיוחד. כל זאת – כאשר כלל המוצרים הינם בעלי האיכות הגבוהה בעולם.

איך הכל התחיל...

אז איך הגענו בישראל הדיי חמימה לשיווק מוצרים מחממים? זה ממש לא התחיל בכוונה, אלא יותר במקריות אדירה…

הסיפור התחיל בשני הורים פשוטים, צעירים ומקסימים בשם צורי ואביבה רוקח, אשר עלו ליישב את הארץ באיזור רמת הגולן, מיד לאחר מלחמת יום הכיפורים. המצב היה רגיש בארץ ואף אחד לא חלם על יוקרה, או אלגנטיות – רק על לשמור על חום הבית של המשפחה האהובה בימות החורף הקפואים של רמת הגולן, בדרך הכי תמימה ואפקטיבית שיש.

לאחר ניסיונות כושלים של אילתורים למיניהם אשר כללו בין השאר דוד שמש אשר הוסב לקמין, ביום אחד חלה תפנית בכל הסיפור. במהלך אחד ממסיעהם למרכז הארץ נקלעו במקרה לחנות אשר הציגה קמין עצים עם תא אפיה מפואר ומרהיב, אשר מחירו בימים ההם היה מיועד אך ורק לבעלי אמצעים. בעל החנות ראה את הכמיהה של אביבה, האם הצעירה, למוצר המרהיב והחליט לעשות עם השניים עסקה. הוא יתן להם את הקמין, בתמורה לכך שימכרו קמינים נוספים לחבריהם בצפון הרחוק וכך יכסו את עלותו מהעמלות שיצברו.

עם התשוקה האדירה שחוו, היה מדובר בפרק זמן מאוד קצר עד שכיסו את עלותו. אביבה כל כך התרגשה להכניס אל ביתה הפשוט אביזר כה איכותי ומרשים שעלה בשלימות על כל צרכיה הפשוטים, קמין אמיתי מהסרטים, יציקת ברזל אמיתית. בעל החנות התרשם אף הוא בצורה יוצאת דופן מכישוריהם והתלהבותם והציע להם להמשיך ולעבוד עבורו כסוכנים… עכשיו אתם כבר יכולים להשלים די לבד את המשך הסיפור.

 

רשת רוקח

למעלה מ-40 שנות ותק של אהבה עצומה שמעולם לא תמה, רק שנפתחו מאז כבר 3 סניפים, ולזוג ההורים שפעם היו צעירים הצטרפו ילדיהם (שכבר מחממים משפחות משלהם) והבשורה הבוערת של רוקח רק הלכה והתפשטה והפכה לשם דבר בתחום החימום והלייף סטייל.

חוויה של אש ולהבה

החוויה המרגשת של הלקוח, החל מהדמיון שלוקח אותו לחפש אחר העיצוב או המוצר המושלם, ועד להתקנת המוצר בביתו  -חשובה לנו יותר מהכל. לכך אנחנו נוחלים הצלחה אדירה ושמינו עובר מפה לאוזן וממקלדת למסך בכל יום ובכל חלקי הארץ. יש לנו אהבה ותשוקה אדירה לחיפוש אחר הפתרון המושלם לחלום המתוק של האדם להשקיע במשפחתו בביתו מבצרו – אשר ישרה חום, אהבה, קרבה, תשוקה ואיכות חיים לכל יושביו.

לאורך כל התהליך ניכרת עדיין האהבה והתשוקה של אביבה ז"ל לאש הפראית הבוערת, כאשר צורי וילדיו ממשיכים להפיץ חום ואנושיות עם כל הלב. ב"רוקח" מגשימים חלומות בפשטות וברגישות לאחרים בדיוק כפי שאחרים הגשימו להם.

אז אחרי שבחרתם את הבית הנכון, המטבח הנכון, הגינה הנכונה – אתם מוזמנים להפוך את הבית שלכם למושלם בעזרתינו. אנחנו מרגישים לפעמים שבית בלי להבה, זה כמו גוף בלי נשמה… כיום עומדים לרשותינו עשרות אלפי בתים מאושרים בישראל אשר הכניסו את קסם הלהבה אל ביתם בעזרת "רוקח", וביתם הפך מרהיב ומלא בחום ואינטימיות בזכות המוצרים המוקפדים והטאץ' היחודי שלנו.

אז אם גם אתם מעוניינים להגשים חלום ולהכניס להבה בוערת אל ביתכם או גינתכם – אתם מוזמנים בחום להגיע אל אחד מסניפינו, או פשוט להרים טלפון – אנחנו מצפים ומחכים ללוות אתכם בתהליך החיפוש המרגש אחר הלהבה האבודה שלכם…

מצפים לראותכם,

צוות רוקח.


 

לקוחות מספרים על רוקח:

רוצה שניצור קשר?
רק להשאיר טלפון, מייל – והשאר עלינו
דילוג לתוכן