בס”ד

בס”ד

הסל שלי

Louisiana

Louisiana

לואיזיאנה גריל – חוויית בשרים גדולה מהחיים!

עלה בכם החשק להיכנס לתחום העישון אבל אתם חוששים מהתעסקות מתישה או מהפרעות עשן לשכנים? יש לנו פתרון בדיוק בשבילכם! מעשנת בשר לואיזיאנה – מעשנה בתפעול של לחיצת כפתור עם עשן שקוף נקי שכמעט ולא נראה לעין, עם ניחוח עשן עדין ומיוחד שרק עושה לשכנים חשק לקפוץ לבדוק מה העניינים…

לואיזיאנה – מותג פרימיום אמריקאי ומוביל עולמי בתחום מעשנות/גרילי הפלט והקמאדו, אשר שם לו למטרה לתת את התמורה הטובה ביותר למחיר בקטגוריה!
המכנה המשותף לליין המוצרים של לואיזיאנה הינו רב-תכליתיות על אש-עצים אמיתית ללא פשרות, עם נוחות וקלות תפעול באופן שלא נראה עד כה בשוק. גם מעשנה וגם גריל במוצר אחד!
מגוון השימושים ואפשרויות העשייה והבישול במוצרים הרב תכליתיים של לואיזיאנה גריל הינו חסר תקדים. לואיזיאנה מעשנה מהפכנית שמגדירה מחדש את גבולות הגזרה של עולם המנגל. עם מעשנת בשר לואיזיאנה צפו לחוויית אוכל וטעמים ברמות שלא הכרתם, והכל בלחיצת כפתור!
החל מעישון, גריל, צלייה, וחריכה – ועד אפיה, בישול וטיגון!
מכונת לואיזיאנה אחת כזו במטבח החוץ שלכם – ואתם מסודרים!

קרא עוד

בעולם שבו אנו חיים במרדף אחר הזמן וההספקים, חשוב לכולנו להתייעל בתחום הכנת האוכל. אך עם כל הרגלי האינסטנט – אנחנו לא רוצים לוותר על החוויה של אוכל איכותי ומושקע, בטח ובטח כשמדובר בבשר איכותי שנקנה ממיטב כספינו.  בדיוק בגלל זה באה לעולם לואיזיאנה! לואיזיאנה מעשנה / גריל העובדת על כופתיות עץ בהזנה אוטומטית אשר מתופעלת באופן דיגיטלי בלחיצת כפתור. תוכלו לקבוע את הטמפרטורה המבוקשת מ82 מעלות ועד 315 (!!!) מעלות צלזיוס והמכונה תתאים את קצב הזנת חומר הבעירה לפי הטמפרטורה שהגדרתם. כל מה שעליכם לעשות הוא למלא את חומר כופתיות העץ שמגיע בשקים נוחים למיכל היעודי בצד המכונה, ללחוץ על כפתור ההפעלה – ולקבוע את הטמפרטורה הרצויה. לואיזיאנה גריל תדליק באופן אוטומטי את העצים כעבור מספר דקות – ותתייצב באופן מושלם ומדויק על טמפרטורת היעד שהגדרתם. נשאר לכם רק להכניס את הבשר, דגים, ירקות, בצקים – כל מה שבא לכם! מעשנת בשר לואיזיאנה תעשה לכם את כל העבודה! בואו הצטרפו למועדון הקרניבורים של לואיזיאנה ישראל, עם אחת מהלואיזיאנות המטריפות מהקולקציה: לואיזיאנה 700 LG, או לואיזיאנה 900 LG, או לואיזיאנה 1100 LG, או לואיזיאנה 800 LG.

רוצה שניצור קשר?
רק להשאיר טלפון, מייל – והשאר עלינו
דילוג לתוכן