הסל שלי

Logo_Flame_Orange

מדורות גן

ברוכים הבאים לחנות שלנו
בחרו קטגוריה שמתאימה לתשוקה הבוערת שלכם

מדורות גן

מדורת גן – השדרוג המרגש ביותר לחצר או למרפסת שלכם! מדורת גינה הינה למעשה מתקן מדורה בחצר או למרפסת, ומהווה פתרון מדהים לאלו האוהבים את קסם הלהבות של המדורה, אך נמנעים מכך בשל החוסר במקום מתאים, ובשל הלכלוך והניקיון הדרוש לאחר מכן.

קערת אש לגינה

חשבנו עליכם והבאנו קערת אש לגינה! מדורה ביתית של קערת ברזל גדולה, פתרון לכאורה כל כך פשוט, אבל זה כל העניין – קערת מדורה לגינה עושה את כל ההבדל. קערת מדורה ממתכת או ברזל הינה אלמנט יפיפה, טבעי ופראי ומשתלב באופן מרהיב בכל חצר או מרפסת.

אם אתם מחפשים איך ליצור פינת מדורה בגינה באופן הכי פרקטי ונוח, או מדורה במרפסת ומחפשים פתרון מתאים, ומבלי לוותר על האותנטיות של המדורה האמיתית – הגעתם למקום הנכון.

אצל "רוקח" מגוון מדורות גן מרהיבות בכל הרמות, עם מגוון אופציות של אביזרים וציוד נלווה כמו מתקן ברזל למדורה המשמש כחצובה ועליו משתלבים אביזרי צליה ובישול שונים – כל אלו הופכים את חוויית הלהבה בחצר להרפתקה של ממש!

קרא עוד

מדורת גן קונים ברוקח

אם אתם בקטע של קו נקי ומעדיפים את מדורת הגן שלכם שקועה בקרקע או בבטון, מה שנקרא בניית בור אש – ניתן לבצע זאת עם הקערות אש של "רוקח" ולהביא אחלה של בור אש לגינה שאין לאף אחד! כאשר קונים קערת אש אצל "רוקח" מקבלים מוצר איכותי ומעוצב להרבה שנים של הנאה ושימוש.

רוצה שניצור קשר?
רק להשאיר טלפון, מייל – והשאר עלינו
דילוג לתוכן