קמין פלט

 

 

קמין פלט – הכי ידידותי שאפשר

כאשר אנו מתלבטים באיזה תנור או קמין לבחור במטרה לחמם את חלל ביתנו, חשוב להסתכל ולבחון את כל הגורמים. אחד הגורמים החשובים לבדיקה הוא חיסכון כללי ושמירה על איכות הסביבה. הרי קיימים אמצעי חימום אשר מזהמים את הסביבה, אז למה לא לבחור באופציה הנקייה ביותר גם בשבילנו וגם בשבילה? קמין פלט הוא הפיתרון האולטימטיבי לכל בית. פלט זה בעצם כופתיות העשויות בעיקר מנסורת ופסולת עץ ובהם משתמשים למטרות הבעירה. לכופתיות עצמם לא מוסיפים לא כימיקלים ולא חומרים אחרים, החומר מובער נקי כפי שהוא. מדובר על מהפכה בתחום החימום של הבית, הרי למעשה אנו מבעירים חומר ממוחזר וטבעי לחלוטין מה ששומר באופן ניכר על מאזן אקולוגי חיובי. הבערה באמצעות תנורי פלט נחשבת לנקייה לסביבה ובקושי נפלטים לאוויר מזהמים מקמיני הפלט.

לכניסה לקטלוג שלנו – לחצו כאן

ליהנות מבית חם כל החורף

תנורי הפלט מאפשרים לנו לשלוט בחום אותו הם מייצרים. הם נוחים, פשוטים וקלים לתפעול ובקושי דורשים מאיתנו התעסקות, בשונה מאמצעי חימום אחרים. הפלט דומה מאוד לנסורת העץ וכאשר הוא דולק הוא מפזר חום נעים בכל רחבי הבית. קמין פלט מיוצר בטכנולוגיה המתקדמת והאיכותית ביותר ולכן הוא בטוח לשימוש ומתאים לבתים עם ילדים. תנורי ספירלה או רדיאטורים למיניהם עלולים לגורם לכוויות, ולכן כשיש ילדים בבית חשוב לבחור באמצעי חימום בטיחותי. ההפעלה של הקמין לא דורשת מאמץ מיוחד. ההתקנה והתחזוקה של הקמין היא מהזולות בתחום תנורי החימום. כמו כן, הקמין מעוצב בדגמים שונים והוא משדרג את מראה החלל ותורם לעיצובו. הוא מספק תחושת חמימות, נעימות ומשרה אווירה קסומה בבית.

יתרונותיו של קמין פלט

  • ידידותי וחיוני לסביבה.

  • קל להפעלה באמצעות שלט המאפשר שליטה מלאה בוויסות החום של התנור ובהדלקה שלו. יש קמינים שאפילו מאפשרים תכנון זמני הפעלה מראש.

  • חסכוני בעלויות- מחיר שק ממוצע עומד על 40 ש״ח המספיק ל-24 שעות של חימום. בהשוואה לחשמל או נפט הבערה של קמין פלט היא זולה משמעותית.

  • השק של חומר הפלט, איתו נחמם את הבית מגיע ארוז ומסודר מה שמונע כניסה של מזיקים הביתה.

  • יכולת בעירה גבוהה.

  • לא דורש תחזוקה שוטפת מסורבלת.

  • ההתקנה של קמין פלט היא פשוטה ומתאימה גם לבעלי דירות.

לסיכום, קמיני הפלט הם הפיתרון האולטימטיבי לחימום הבית שלכם. מחורך לחורף כמות הבתים בישראל המתקינה את קמיני הפלט עולה, מה שתורם באופן ניכר להפחתה בזיהום הסביבה.

לכניסה לקטלוג שלנו – לחצו כאן

 

לפרטים נוספים וייעוץ חינם צרו איתנו קשר