תפריט

קמין גז

ברוכים הבאים לחנות שלנו
בחרו קטגוריה שמתאימה עבורכם

קמין גז מהווה פתרון מושלם עבור כל מי שתמיד חלם לשבת בסלון מול הלהבות המרצדות ולחוש שלווה נעימה, כאשר בחוץ סוער וגשום…

ליהנות מהעוצמות והריגוש המהפנט של קמין להבה – רק בלי כל ההתעסקות. הפעלה פשוטה בלחיצת כפתור.

כיום חשוב לדעת שלא רק בעלי בתים פרטיים יכולים ליהנות מכך, אלא גם לא מעט בעלי דירות בבנייני מגורים למדו שניתן להעביר חורפים הרבה יותר חמימים ומרגשים בבית באמצעות התקנה של קמין גז המאפשר גם יציאת ארובה מהקיר והתקנה יחסית פשוטה. כאשר על הדרך ניתן למצוא מגוון עיצובים מרשימים אשר נעים על הרצף שבין כפרי קלאסי לבין מודרני אורבני.

קרא עוד

תפעול בלחיצת כפתור

מלבד העובדה שקמין גז מייצר תפאורה מושלמת והוא ידידותי לסך האנשים שסובלים מייבוש האוויר, גם יש לציין שהתפעול נחשב פשוט ביותר, ולו כי אין צורך לשנע לאחסן ולסחוב עצים (כפי שצריך כאשר מדובר בקמין עצים), אלא ניתן לקבל שליטה מלאה בטמפרטורה באמצעות לחיצת כפתור – באמצעות תפעול של טיימר ותרמוסטט, כך שגם שומרי השבת שבינינו מוזמנים להפיק מקמין גז את המרב – ליהנות משבת חמימה ונעימה ללא כל התעסקות מיותרת.

ללא פסולת

להבדיל מקמין עצים, פה אין מדובר בשריפה של עץ (אם כי המראה זהה לגמרי בזכות הגחלים הקרמיות) ועל כן אין צורך כל כמה ימים לפנות את מגירת האפר, ולו כי האפר פשוט אינו קיים – עובדה שבין היתר שומרת על פתח הארובה כמה שיותר נקי.

שליטה מלאה לצד חיסכון באנרגיה

אחד היתרונות הייחודיים של קמין גז טמון בעובדה שניתנת שליטה מלאה על גובה הטמפרטורה, כך שלא רק ניתן ליהנות מהטמפרטורה הרצויה, אלא גם ניתן לחסוך אנרגיה, ולו כי ברגע שהקמין מגיע לטמפרטורה שנקבעה, הזרמת הגז נפסקת.

כמו כן, ראוי לציין שמדובר באמצעי חימום אמין ביותר ובנוסף הוא כמעט ואינו מתקלקל, או דורש תחזוקה.

מה כן יש לעשות? לוודא שכל הזמן יש בלוני גז זמינים.

בידיים טובות

אם גם אתם מבקשים ליהנות מהאווירה הייחודית של קמין אך להימנע מההתעסקות סביב הזנת העץ, נראה שקמין גז אידאלי ביותר עבורכם.

אך אם באותה נשימה אתם גם מבקשים לחוש מוגנים ומרוצים, אתם מוזמנים להכיר את חברת “רוקח קמינים”, ולו כי מדובר בחברה שלא רק עובדת עם המותגים הטובים ביותר בשוק, אלא בין היתר גם מעניקה שירותי ייעוץ עבור המיקום האידאלי ביותר מבחינת התקנה (כך שהחום יכסה באופן כמה שיותר שווה את כלל הבית).

קמין גז מחירים – מה משפיע על המחיר של הקמין?  

  • הגודל כן קובע – ככל שהחלל אותו אתם מעוניינים לחמם גדול יותר, כך תהיו זקוקים לקמין ״שיספק את הסחורה״. בחירת קמין גז שאינו מחמם את כל החלל כמו שצריךבמחיר נמוך, יגרום לכם להשקיע בשלב מאוחר כסף נוסף בתגבור תהליך החימום ולכן שווה להשקיע מחשבה תחילה.
  • סוגי קמין גז – קיימים שני סוגים עיקריים של קמיני גזמחירים גבוהים משתייכים לקמיני הגז המובנים בהשוואה למחירים נמוכים המשתייכים לקמיני גז עומדים. שני תנורי החימום מצוינים ומחממים באותה מידה והבחירה צריכה להיעשות שוב בהתאם לגודל החלל עם דגש על שיקולי עיצוב.
  • התקנה – ככל שמבנה הבית מורכב, כך מחיר קמין גז ו – מחיר ההתקנה של הקמין יעלה. בתים עם מספר קומות, דירות הדורשות הוספה של קירות גבס – אלו ועוד מוסיפים למחיר ההתקנה. חשוב לזכור שמדובר בעלות חד פעמית ומרגע שהקמין יתחיל לחמם, אתם נהנים מפתרון קבוע שישמש אתכם לאורך שנים רבות.

מחיר קמין גז – האם יש שיקולים נוספים ומה טווח המחירים

כאמור, מחיר קמין גז תלוי בגורמים שונים שלא תמיד יש לנו עליהם שליטה. עם זאת, נוכל לשלוט במחיר התחזוקה של הקמין על ידי ביצוע השוואת מחירים בין ספקיות הגז השונות. אם הזכרנו קודם לכן את נושא העיצוב, שווה לשים דגש בבחירה שכן יש כל מיני סוגים של קמיני גז – חלקם מיוצרים ממתכת או מאבן ואחרים אפילו משלבים כמה חומרי גלם כמו זכוכית למשל. לכל קמין יש סגנון עיצובי משלו ולכן שווה לוודא כי יש חפיפה בין הסגנון של הבית לבין עיצובו של קמין הגזמחירים של קמיני גז עומדים בטווח שנע 7,000 שקלים על קמין גז בסיסי ויכולים להגיע גם ל- 30,000 שקלים לקמין רחב ידיים המשלב כמה חומרי גלם.

מובילים בתחום

חברת רוקח קמינים מתמחת בהתקנה ובמתן פתרונות של העברת ארובה, תמיד זמינה להעניק תשובה ולייעץ אודות צרכי תחזוקה, בעלת ניסיון עשיר ומוכח בתחום, מחזיקה מלאי איכותי ונרחב מבחינת עיצובים והספקים.

כמו כן, מקפידה על עמידה בתקנים וכללי בטיחות המחמירים ביותר ובאופן כללי מדובר בחברה שחיה את התחום, אוהבת את התחום ומכבדת את התחום, ועל כן היא מובילה כיום בתחומה.