תפריט

Logo_Flame_Orange

מטבחי חוץ

ברוכים הבאים לחנות שלנו
בחרו קטגוריה שמתאימה לתשוקה הבוערת שלכם

מטבחי חוץ

הכירו את הקונספט העכשווי והחדשני במטבחי החוץ – "See Through & Roll Over"!

התפיסה החדשה אומרת שמטבח חוץ צריך להשתלב באלגנטיות בנוף של החצר או המרפסת ולא להוות קיר חוסם, ובאותה עת להיות נייד ומודולרי. מטבח חוץ הוא מודל שונה ממטבח פנים ותכנונו צריך להיות עם עקרונות שונים בתכלית:

עמיד ומותאם לתנאי החוץ, אלסטי (לא שביר, לא נסדק), משתלב בנוף הטבעי, לא חוסם את מרחב החצר או המרפסת, אוורירי, מינימליסטי, מודולרי ונייד! עם מטבח חוץ המורכב ממודולים על גלגלים תוכלו להזיז ולסדר אותו איך שתמצאו לנכון, ותתאימו אותו בדיוק לכל ארוחה או אירוע שתעשו בחצר.

רק תחשבו על כמות אפשרויות המשחק שנפתחות בפניכם… והכל פשוט ביותר, בלי להסתבך! בשילוב עם יחידות טאבון, גריל ומעשנה תקבלו מטבח חוץ אותנטי ומיוחד שאין לאף אחד! עם יכולות מעלפות!

סיימתם לעבוד עם הטאבון? גלגלו אותו אליכם קרוב לשולחן להאיר באור רומנטי ומרגש של בעירת עצים וגם תוסיפו חום לחמם את האווירה… רוצים את הגריל עצים קרוב לשולחן כך שכל אחד יכול להכין לו את הסטייק במידת העשיה שהוא רוצה? או סתם רוצים מדורת גן מרגשת קרוב לשולחן? גלגלו אותו החוצה עד אליכם! ובסיום השימוש גלגלו אותו חזרה למקומו במטבח החוץ בין המודולים השונים.

קרא עוד

למה כולם מדברים על מטבחי חוץ?

כיום, הטרנד של מטבח גינה או מטבחי חוץ הפך לנפוץ יותר מתמיד. לבשל בגינה או בחצר הפרטית של הבית זו חוויה שונה לגמרי מבישול בבית. יש משהו מאוד מרגיע בבישול במרחב הפתוח ובאוויר הצלול. מה גם שכולם מסכימים שבית מלא בריח של טיגון ובישולים זה משהו שכולם היו רוצים להימנע ממנו אם היה אפשר…

עוד סיבה שמטבחי חוץ זה הפתרון המושלם לכל חצר היא שזה חוסך זמן התרוצצות בין המטבח לחצר שבאים אורחים. בנוסף אתם תמיד תהיו במרכז העניינים, ואנחנו, כשאנחנו מבשלים, אוהבים להראות את היכולות שלנו ולעשות שואו 🙂

בנוסף, אנחנו מאוד אוהבים אווירת חופש! גם כשאנחנו נמצאים בבית. החצר נתפסת אצל רובנו כמקום של החופש במרחב הביתי, ומטבח חוץ יפייפה ופרקטי משדרג את איכות החוויה לרמה גבוהה הרבה יותר.

היתרונות במטבחי גינה See Through & Roll Over

  • משתלבים בכל חצר ומרפסת ואינם חוסמים את הנוף והמרחב
  • מתגלגלים בקלות ומאפשרים מגוון שימושים שמשנים את כללי המשחק
  • מגיעים במודולים קבועים אשר מקלים מאוד על התכנון וחוסכים עלויות
  • הרכבה מהירה ונקיה, אפשרות להרכבה עצמית – חסכון של אלפי שקלים
  • עשויים ברזל בציפוי עמיד במיוחד – ללא צרות של סדקים ושברים
  • מטבח חדשני ,מעוצב ברמת על, קו-נקי עם טאצ' מסורתי וטבעי
  • עשויים מהחומרים האיכותיים ביותר ועומדים בתקן האירופאי המחמיר ביותר
  • משתלבים באופן אותנטי גם על דקים, פרקטים, רצפת קרמיקה ורצפת שיש