דף הבית » גריל גז

גריל גז

גריל גז הינו הבחירה של דור ה”כאן ועכשיו”. בעידן המודרני, בו לאנשים אין זמן וסבלנות, הבחירה במנגל על גז היא ברוב המקרים ברורה מאליה.

השאלה הרווחת היא – מה עדיף גריל גז או פחמים, והתשובה לרוב מסתכמת בהתלבטות בין נוחות לטעם.

גריל גז מומלץ ביותר מבחינת נוחות התפעול, כאשר מבחינת טעם אינו מוסיף ארומה ויש כאלו שאף יעדיפו זאת, אך ניתן בהחלט להוסיף ארומה בגריל גז בעזרת SmokeTube או SmokeBox.

איך לבחור גריל גז?

הבחירה של רבים היא מנגל גז למרפסת הבית, בין השאר כי גריל גז נייד ומאפשר הזזה קלה יחסית ממקום למקום וקיימים מגוון אופציות של גריל גז קטן או מנגל גז נייד, הניתן לשילוב בכל פינה. כמו כן יש גם גריל בנוי לשילוב במטבחי חוץ.

איזה מנגל גז יתאים לכם?

מנגל גז מומלץ הוא כזה שקודם כל מתאים לכם ספציפית מבחינת הגודל והעוצמה, האם מתאים לכם גריל גז 2 מבערים, גריל גז 3 מבערים, או מנגל גז 4 מבערים ויותר? ככל שהמנגל מכיל יותר מבערים הוא יהיה בעל שטח עבודה רחב ומרווח יותר, אך גם יצרוך יותר גז. אין כמו להתרשם במקום ולראות גריל גז מתצוגה ולהחליט על המידה הנכונה לכם.

גריל גז המלצות

אם חיפשתם המלצות על מנגל גז איכותי חשוב שתדעו שכל מתחיל באיכות המבערים. מבערים מאיכות ירודה יתכלו מהיר יחסית, אף לאחר שנתיים בלבד. איכות המתכת של גוף הגריל חשובה אף היא לאריכות ימיו של המוצר ולא כל גריל גז נירוסטה הוא באמת מנירוסטה איכותית.

למעשה, ברזל מצופה אמאיל באיכות גבוהה יהיה עדיף יותר מנירוסטה באיכות גרועה. עובי וסוג הרשתות משפיעים באופן ישיר על חוויית השימוש במוצר. רשתות מיציקת ברזל מאפשרות את אגירת החום החזקה ביותר ולכן נחשקות ביותר בתחום הגרילים, וככל שהעובי גדול יותר – יכולת אגירת החום והצריבה חזקים יותר.

מנגל גז מקצועי

כיום משולב בגרילים האיכותיים מבער אינפרא אדום ייחודי לצריבה וחריכה אשר מגיע לטמפרטורות גבוהות ומביא תוצאות שגריל זול פשוט לא יתחרה בהן. כירת צד לבישול וטיגון, ארון אחסון נוח, מדף צד לעבודה, מבער אחורי לרוטסרי, מדף רשת עליון, כיסוי לגריל איכותי – כל אלו פיצ’רים שעשויים להיות משמעותיים עבורכם.

מנגל גז עם חלון זכוכית יכול להיות נוח במיוחד לאנשים מסויימים. אל תתפתו לרכוש גריל גז במבצע ברגע שראיתם מחיר שנראה לכם משתלם, אלא לאחר שווידיתם שהזול לא יצא לכם יקר יותר בסופו של דבר.

בכלל, למרות שהתרגלנו בישראל לצרוך מבצעים – לא תמיד לרכוש מנגל גז במבצע או לחפש אחר המוצר הזול ביותר זה הדבר הנכון עבורכם.

אנחנו ברוקח מאמינים במוצרים איכותיים שמספקים הנאה וחוויה לאורך שנים, והמלצתינו היא ללכת מראש על מנגל גז מקצועי. חשוב שקודם כל שתגיעו להחלטה מה המוצר הנכון עבורכם, ולאחר מכן תשקלו את עניין המחיר ולמול את התמורה.

*תוכלו למצוא אצלנו גם גריל גז במבצע – למידע נוסף פנו אלינו >>