תפריט

חימום בגז

החורף הישראלי לרוב לא מגיע לטמפרטורות נמוכות מאד ולמרות זאת כאשר קר יש צורך בפתרונות חימום המתאימים לו. בין אמצעי החימום אפשר למצוא את החימום במזגן (המבוסס חשמל) ובתנורי חימום. החימום יכול להיות על ידי תנור חימום בגז, חשמל, עצים או נפט. לכל בית מתאים פתרון משלו וכאן נבחן את אמצעי החימום בעזרת גז. חימום […]

החורף הישראלי לרוב לא מגיע לטמפרטורות נמוכות מאד ולמרות זאת כאשר קר יש צורך בפתרונות חימום המתאימים לו. בין אמצעי החימום אפשר למצוא את החימום במזגן (המבוסס חשמל) ובתנורי חימום. החימום יכול להיות על ידי תנור חימום בגז, חשמל, עצים או נפט. לכל בית מתאים פתרון משלו וכאן נבחן את אמצעי החימום בעזרת גז.

חימום בגז כבחירה אקולוגית

בשני העשורים האחרונים אנו עדים לעלייה במודעות לאיכות הסביבה ובשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מנושא זה. השימוש בנפט כמקור חימום כולל לא מעט זיהום סביבתי (הן בשארית השריפה המזיקה והן בשאריות שלו בתנור החימום עצמו) וכאן בא בגז לתת פתרון חימום ידידותי בצורה משמעותית. חימום בגז כולל אמנם שריפה של גז (כמו בכל חימום, נעשה תהליך של בעירה), אך כאן הפסולת שיוצאת מתוך הארובה אינה מזיקה כמו הנפט. ההשפעה של כך היא על הסביבה כולה ולא רק, גם האנשים אשר מתגוררים בסמוך לאזור בו ממוקם התנור עלולים לסבול מריחות לא נעימים וזיהום במקרה של נפט, מה שלא קורה בחימום באמצעות גז. תנורים מסוג זה מאפשרים ליהנות מכל העולמות: חימום נעים בבית, אווירה ייחודית, שמירה על הסביבה וניקיון של הבית עצמו.

בחירת תנור גז לחימום

רבים מעוניינים להכניס לביתם תנור חימום אשר יעניק לא רק חום אלא גם אווירה קסומה לחלל. ואכן, אין כמו תנור עם אש בתוכו כדי להעניק את האווירה המושלמת בכל יום קריר ולשם כך ישנם מגוון קמינים המתאימים לחימום בגז כך שכל אחד יבחר לעצמו את החימום הנכון לו. לרוב, השיקולים שיילקחו בחשבון בבחירת התנור הנכון יהיו:

  • גודל הבית – הגודל של הבית אותו יש לחמם הוא נתון שיש להתחשב בו כאשר בוחרים בכל מערכת חימום בגז או אחרת. כאן פנייה אל חנות מקצועית תהיה נכונה היות והיא מכירה את היכולות של כל חנות ומבינה מהם האתגרים שיכולים להיות בכל חלל. באופן כללי מומלץ להגיע אל החנות עם התכניות של הבית (או פשוט שרטוט אישי של החלל).
  • עיצוב מועדף – על טעם וריח אין מה להתווכח וכך גם בבחירת הצורה של התנור עצמו. לחנות אמור להיות מגוון רחב של קמיני גז ועל כל לקוח לבחור את העיצוב המתאים לו ביותר. כמובן, כאן אין להתפשר על יכולת החימום והיעילות של התנור.
  • תקציב – התקציב גם הוא אישי ויכול לקבוע איזה קמין חימום בגז תבחרו. עם זאת, יש לבחון את העלות הכללית כולל כמה יעיל התנור וזאת לאחר השוואת ביצועים בין האפשרויות השונות.

פנו אל חנות מקצועית המכירה את התחום

הניסיון של החנות וההיכרות שלה עם פתרונות החימום השונים ובהם חימום גז, חשמל, נפט ועצים, חשוב ויכול לשמש אתכם בבחירה הטובה ביותר לבית שלכם. השאלה שרבים מעלים היא איך אפשר למצוא חנות שהיא אכן מקצועית ורצינית. התשובה לכך נמצאת בידע של החנות, בכמות המוצרים שהיא יכולה להציע וגם ביחס האישי.

כל מי שבא לרכוש תנור חימום לבית רוצה להשיג את הטוב ביותר עבורו והוא מגיע עם דרישות מוקדמות. התפקיד של החנות הוא להקשיב ללקוח, לבחון את הקריטריונים הקיימים (כמו גודל הבית, מגבלות מבחינת ארובה ועוד) ולהציע את הפתרון הטוב ביותר ואין זה משנה אם זה יהיה חימום בגז או בכל אמצעי אחר שנכון ללקוח.

אולי יעניין אותך עוד