בס"ד

הסל שלי

חימום גז לבית

חימום גז לבית – היתרונות והחסרונות שלו חימום בגז קיים מזה עשרות שנים, אך במהלכן הוא עבר שינויים והיום אפשר לראות תנורים המשמשים בתים, עסקים

חימום גז לבית – היתרונות והחסרונות שלו

חימום בגז קיים מזה עשרות שנים, אך במהלכן הוא עבר שינויים והיום אפשר לראות תנורים המשמשים בתים, עסקים ואפילו מסעדות. הפתרונות הקיימים היום משוכללים ורבים מחליטים לבחון אם התנורים הללו מתאימים להם בשל הרצון לחסוך בעלויות החימום בחורף. נכון להגיד כי החורף הישראלי אינו קר במיוחד מבחינת טמפרטורות, אך הוא מורגש בצורה עוצמתית וזאת בשל שילוב של הרוח והלחות. כיוון שכך וכיוון שבתים רבים אינם מבודדים מספיק כדי להתמודד עם הקור, רבים בוחנים את היתרונות והחסרונות של תנורי חימום גז.

היתרונות של חימום בגז

ישנם יתרונות רבים לחימום על גז ובהם הטמפרטורה הנעימה אותה אפשר להשיג בבית, נוחות הפעלת התנור והאווירה המיוחדת אותה מקבלים ברגע שמחממים דרך תנור גז.

היתרונות הרבים של תנור חימום גז הובילו לכך שבשנים האחרונות רבים בוחרים לבחון את אפשרויות זו בין אם הם בונים את ביתם החדש ובין אם הם רוצים לשנות ולשדרג את החימום הקיים בביתם. חשוב לציין כי ישנה אפשרות לבחון את אמצעי החימום הזה גם בדירות ולא רק בבתים פרטיים.

החסרונות של החימום דרך גז

החסרונות של החימום בגז הם הצורך להחזיק בבלוני גז והעובדה שישנה אש בתוך הבית. כמובן, חימום זה נחשב לבטיחותי ביותר ולגז ישנו ריח כך שאין סיבה שלא להרגיש בו, אך ישנם אנשים שחוששים מאש דולקת בתוך הבית ולכן מעדיפים אמצעי חימום שאינו תנור. חימום גז יכול להיות פתרון נפלא אך מי שחושש ממנו לא ירגיש בטוח גם אם יבחר את התנור החדשני ובטיחותי ביותר.

תנורי חימום גז שמתאימים לבית שלכם

בחירת תנורי חימום בגז לבית שלכם צריכה להתבצע על פי האפשרויות הקיימות אצלכם ולפי שיקולים של אסתטיקה ואיך אתם רוצים לראות את הבית שלכם. מבחינת אפשרויות החימום יהיה עליכם להתייעץ עם המומחים שיקבעו אם ניתן להתקין אצלכם את התנור או לא. מבחינת הנראות, רק אתם יודעים מהו הסגנון האהוב עליכם ואיזו אווירה תרצו ליצור בבית.

בין התנורים השונים תוכלו למצוא תנורים הנראים כמו קמין מסורתי, תנורים בעיצוב מודרני ועיצובים מגוונים מאד מהם תוכלו למצוא לפחות אחד המתאים לביתכם. האפשרויות הרבות של התנורים יכולים לבלבל ולשם כך ישנן חנויות המתמחות בתחום פתרונות החימום ושם כדאי לקבל ייעוץ בבחירת התנור שמתחשב בכל הפרמטרים של החימום ולא רק בהיבט האסתטי.

האם התנור מתאים עבורכם

ישנן כמה שאלות אותן יש להעלות כדי לקבוע האם חימום גז מתאים לכם או לא. השאלות צריכות להתייחס לבית שלכם, האם אתם מתגוררים בבית או דירה, מה גודל המרחב שלכם, כמה אנשים גרים בבית ואיזו אווירה אתם רוצים ליצור בו.

שאלות נוספות שיהיה עליכם להעלות יגעו בתפעול התנור כאשר היום אפשר למצוא שלל פתרונות, חלקם מתאימים לחללים גדולים, חלקם מיועדים לקטנים וחלק יתאימו אפילו לבתי דירות. כאן התייעצות עם אנשי מקצוע המומחים בתחום יכולה לעזור. אתם מוזמנים לפנות אל החנות המחזיקה שפע של פתרונות ולבדוק אם חימום גז הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

לכניסה לקטלוג שלנו – לחצו כאן

לפרטים נוספים וייעוץ חינם – צרו איתנו קשר

אולי יעניין אותך עוד

רוצה שניצור קשר?
רק להשאיר טלפון, מייל – והשאר עלינו
דילוג לתוכן