תפריט

פתרונות חימום

פתרונות חימום – מדוע חשוב שתתאימו לבית את הפתרון המושלם פתרונות חימום צריכים להעסיק כל אחד אשר עבר חורף בו לא היה מרוצה מהחימום הקיים שלו. בין האנשים המחפשים אחר הפתרונות נמצאים אלו אשר בונים בתים, שהמערכת שברשותם לא עשתה עבודה טובה בשנה שעברה, כאלו שמעולם לא התפנו לבחור מערכת ואפילו בעלי עסקים שרוצים ליהנות […]

פתרונות חימום – מדוע חשוב שתתאימו לבית את הפתרון המושלם

פתרונות חימום צריכים להעסיק כל אחד אשר עבר חורף בו לא היה מרוצה מהחימום הקיים שלו. בין האנשים המחפשים אחר הפתרונות נמצאים אלו אשר בונים בתים, שהמערכת שברשותם לא עשתה עבודה טובה בשנה שעברה, כאלו שמעולם לא התפנו לבחור מערכת ואפילו בעלי עסקים שרוצים ליהנות מחורף נעים. הפתרונות הקיימים היום בשוק יכולים להפוך את החורף שלכם לנעים יותר וכלכלי הרבה יותר.

החורף הישראלי יכול להיות מטעה

לחורף הישראלי ישנה נטייה להיות מטעה. הטמפרטורות אינן נמוכות כמו באירופה או צפון אמריקה, אך בתוספת לחות ורוחות, הן יכולות להרגיש עוצמתיות הרבה יותר מכפי שהן. כמו כן נראה כי בתים רבים אינם מבודדים מספיק ועל כן יש להתאים לכל מקום את פתרון החימום הנכון ביותר עבורו.

היום ישנם שלל פתרונות חימום שלא היו בעבר

היום ישנם פתרונות חימום שלא היו קיימים בעבר. פעם היו משתמשים במזגנים במקומות שאינם קרים במיוחד (למשל בערים במרכז הארץ) ובהסקה על בסיס נפט באזורים הקרים יותר. היום, ישנם שלל פתרונות ובהם גם תנורי חימום, מערכות של חימום תת ריצפתי ותנורים המערכות המונחות על קירות הבית. גם המערכות אשר נראות דומות לאלו שהיו בעבר השתכללו ועברו שינויים רבים.

גם אמצעי החימום המסורתיים השתכללו

אפשר לראות כי פתרונות החימום היום נראים ברובם דומים לאלו מן העבר אך הם מציעים למעשה טכנולוגיה חדשה, עוצמה רבה יותר ושהם חסכוניים בשימוש. בעבר רבים היו בוחרים לשים בביתם תנורי נפט (בעיקר במקומות הקרים בארץ). הסיבה לכך הייתה העלויות שהיו נמוכות בהרבה משימוש בחשמל וחוסר עניין בתנורי עצים.

היום אפשר לראות מערכות הסקה העובדות על חשמל וגז, מערכות חסכוניות של חימום תת רצפתי ושימוש נרחב בתנורי עצים אשר עשויים מחומר מוצק שיודע לנצל את האנרגיה בצורה הטובה ביותר. הפתרונות השונים לחימום יכולים להתאים לכל בית וזאת לאחר התחשבות באזור, האם מדובר בבית או דירה, כיצד בני הבית רוצים להפעיל את החימום ועוד. כל האמצעים יודעים לנצל היום טוב יותר את האנרגיה ודוגמה לכך היא תנורי העצים אשר מסוגלים לספק יותר חימום לאורך זמן רב יותר ובשליטה טובה ממה שאפשר היה לשלוט בהם בעבר.

הפתרון הנכון יכול לחסוך לכם הרבה כסף

פתרונות חימום נכונים יכולים לחסוך לכם כסף ולמעשה הרבה מאד כסף. בחינת המערכות השונות צריכה להתחשב בגורמים שונים ובפן הכלכלי יש לבדוק כמה עולה המערכת (לרשות ההתקנה) וכמה תעלה הפעלתה בחורף (כמובן בהתחשב בעלויות נכון להיום). ברגע שהתאמת החימום שלכם תתבצע בהסתכלות על תכניות הבית שלכם והבנת ההעדפות האישיות, הפתרון יהיה גם חסכוני ויחסוך לכם מדי חורף הרבה מאד כסף.

התייעצו עם המומחים בתחום

כמי שמחפשים אחר פתרונות חימום, סביר להניח שאתם לא עוסקים בתחום שנים ולכן יהיה הגיוני שתרצו להתייעץ עם מומחים בתחום. חנות אשר מחזיקה במגוון רחב של אפשרויות, סוגים שונים של תנורים המופעלים על ידי אמצעי אנרגיה שונים ושמציעה את עזרת הצוות המקצועי, תוכל לעזור לכם לבצע את הבחירה הטובה לכם.

ייתכן מאד כי החנות תרצה לשאול שאלות שונות הנוגעות לבית שלכם ולאופי החיים בו וכל זאת כדי להצליח להתאים יחד אתכם את פתרון החימום הנוח לכם. כאן יהיה גם המקום שלכם לשאול את כל השאלות המעניינות, להעלות חששות, עד שתהיו בטוחים שאתם עושים את הבחירה הטובה ביותר.

*לקולקציית פתרונות החימום שלנו – לחצו כאן

אולי יעניין אותך עוד