בס”ד

בס”ד

הסל שלי

גרילי גז

גרילי גז

למה גריל גז?

גריל גז הוא המוצר שנותן את הפתרון הטוב ביותר בפרמטרים של – מהירות ונוחות. בא לכם להכין משהו תיק-תק? הפעלתם את הגריל, תוך כמה דקות הוא כבר התחמם, שמתם עליו סטייק ותוך כמה דקות אתם כבר בארוחה מהנה ומשובחת. המהירות והקלות הפעלה זה מה שממכר בגריל גז. רק מה – בגריל גז חסר את הארומה של העץ, פרט לצליה אין תוספת טעמים כמו במנגל פחמים או גריל פלט. אבל גם לזה יש פתרון! ניתן לשים בתוך הגריל קופסת שבבי עץ, או שבבי עץ בנייר אלומיניום שעושים בו חורים עם קיסם – וכך מקבלים תוספת עשן שמשלים לנו את הארומה של העץ שמשדרגת את התוצאה בכמה רמות.

השוק מוצף בגרילי גז בכל הרמות ובכל המחירים. אנחנו ברוקח חרטנו על דגלינו ערכים של איכות. גרילי הגז שתמצאו בראנג’ שלנו הינם ברמה גבוהה ונותנים תמורה מדהימה למחיר, וישמשו אתכם לאורך שנים קדימה.

קרא עוד

בחירת מנגל – נקודת ההתחלה

הבחירה של רבים היא מנגל גז למרפסת הבית, בין השאר כי גריל גז נייד ומאפשר הזזה קלה יחסית ממקום למקום וקיימים מגוון אופציות ודגמים שניתן לשלב בכל פינה. כמו כן יש גם גריל בנוי לשילוב במטבחי חוץ.

גריל גז למרפסת בהחלט יכול לייצר חוויית בישול מהנה, טעימה ונשלטת, אך בשביל לוודא זאת רצוי לבחור מנגל גז ששייך לחברה טובה, שעונה על מספר צרכים אישיים ושמגיע לצד המלצות.

אז איך לבחור גריל גז?

ראשית ענו על 4 השאלות הבאות:

  1. איזה גודל אתם מחפשים
  2. באיזו תדירות אתם עומדים לנצל את המנגל גז
  3. האם מעדיפים שהוא יהיה נייד
  4. וכמובן כמה מבערים רצויים (3 מבערים לפחות מאפשרים משחק נרחב עם שני סוגי מאכלים במקביל).

החיפוש אחר גריל גז מומלץ צריך להתרכז בצרכים שלכם, חפשו אחר דגם המתאים לכם ספציפית מבחינת הגודל והעוצמה.

האם מתאים לכם גריל גז בעל 2 מבערים, גריל גז 3 מבערים, או 4 מבערים ויותר?

ככל שהגריל מכיל יותר מבערים הוא יהיה בעל שטח עבודה רחב ומרווח יותר, אך גם יצרוך יותר גז. אין כמו להתרשם במקום ולראות גריל גז מתצוגה ולהחליט על המידה הנכונה לכם.

לאחר שהכיוון ברור, עוברים להבין אלו אופציות קיימות וכמובן אלו דגשים חשובים.

דגשים שישרתו בעת בחירת מנגל גז

בעת בחירת מנגל גז יש לשים לב לאיכות המבערים, לאיכות תאי הצלייה, לאיכות המתכת ולעובי הרשתות (רשתות מיציקת ברזל נחשבות אידאליות ומוטב שהן יהיו כמה שיותר עבות).

נוסף לכך, יש לוודא שניתן לשחק בקלות עם מגוון טמפרטורות ממוקדות ושפיזור החום נחשב איכותי.

כמו כן, ראוי לבחון עם אלו תוספות מגיע המנגל ובמקביל יש להבין על אלו תוספות לא מוותרים.

אם חיפשתם המלצות על מנגל גז איכותי חשוב שתדעו שכל מתחיל באיכות המבערים. מבערים מאיכות ירודה יתכלו מהר יחסית, אף לאחר שנתיים בלבד. איכות המתכת של גוף הגריל חשובה אף היא לאריכות ימיו של המוצר ולא כל גריל גז נירוסטה הוא באמת מנירוסטה איכותית.

למעשה, ברזל מצופה אמאיל באיכות גבוהה יהיה עדיף יותר מנירוסטה באיכות גרועה. עובי וסוג הרשתות משפיעים באופן ישיר על חוויית השימוש במוצר. רשתות מיציקת ברזל מאפשרות את אגירת החום החזקה ביותר ולכן נחשקות ביותר בתחום הגרילים, וככל שהעובי גדול יותר – יכולת אגירת החום והצריבה חזקים יותר.

בבחירת מנגל גז רצוי לוודא האם קיימים הפריטים הבאים:

כירה צדדית, ארון אחסון, מדף רשת עליון (מאפשר משחק מבחינת עישון בשר ואפילו אפייה), כיסוי איכותי, מד חום, משטח עבודה צידי וכדומה.

ישנם דגמים מתקדמים המגיעים עם מבער אינפרא אדום ייחודי לצריבה וחריכה, אשר מגיע לטמפרטורות גבוהות ומביא תוצאות שגריל גז זול פשוט לא יתחרה בהן. כירת צד לבישול וטיגון, ארון אחסון נוח, מדף צד לעבודה, מבער אחורי לרוטסרי, מדף רשת עליון, כיסוי איכותי לגריל – כל אלו פיצ’רים שעשויים להיות משמעותיים עבורכם.

היצע לצד תמורה מלאה

לבסוף נציין שלפני שבוחרים מנגל גז במבצע, יש להבין מה מחפשים ומה מקבלים בתמורה. גריל גז במבצע זה תמיד נחמד, אך יש להבין היטב מהי הסיבה.

אל תתפתו לרכוש גריל גז במבצע ברגע שראיתם מחיר שנראה לכם משתלם, אלא לאחר שווידיתם שהזול לא יצא לכם יקר יותר בסופו של דבר.

בכלל, למרות שהתרגלנו בישראל לצרוך מבצעים – כשאנו רוכשים מוצר יוקרתי, אנו רוצים שילווה אותנו לשנים ארוכות והחיפוש אחר המוצר הזול ביותר הוא לא תמיד רעיון טוב.

מומלץ לבחור במנגל גז שמציע בישול מהיר לצד שליטה מלאה ואיכות גבוהה, אך באותה נשימה יש להשקיע בשלב הבחירה.

אנחנו ברוקח מאמינים במוצרים איכותיים שמספקים הנאה וחוויה לאורך שנים, והמלצתינו היא ללכת מראש על מנגל גז מקצועי. חשוב שקודם כל תגיעו להחלטה מה המוצר הנכון עבורכם, ולאחר מכן תשקלו את עניין המחיר ולמול את התמורה.

רוצה שניצור קשר?
רק להשאיר טלפון, מייל – והשאר עלינו
דילוג לתוכן